Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ivan Milev oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ivan Milev és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Ivan Milev legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Decor volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 71%-ét teszi ki. Követik őket a Our Mothers are Always Dressed in Black (All Souls és Gadulka Player Ivan Milev összesen 900 látogatást generált: 500 a művész oldalán és 400 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 67%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Okt 2026 volt, 500 látogatással. A látogatók Misztikus (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 71%-át, a művész katalógusának 25%-át teszi ki.
A(z) Ivan Milev legnépszerűbb 3 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Ivan Milev 3 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
0
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
300
Okt 2026
400
100
Hány gyakran nyitják meg Ivan Milev vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Ivan Milev olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
25,0%
71,4%
Dramatikus
25,0%
14,3%
Nosztalgikus
25,0%
14,3%
Természetes tónusú
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
25,0%
71,4%
Drámai
25,0%
14,3%
Melankolikus
25,0%
14,3%
Sötét és komoly
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
75,0%
28,6%
Érezhető fényesség
25,0%
71,4%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
0,0%
0,0%
Finom színtónusú
50,0%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
50,0%
71,4%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
0,0%
0,0%
Egyensúlyos
100,0%
100,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
25,0%
14,3%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
50,0%
14,3%
Kijelentés
25,0%
71,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
25,0%
14,3%
Lágyan kevert paletta
25,0%
71,4%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
50,0%
14,3%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Mely Ivan Milev vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Decor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
Gdualar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gadulka Player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Our Mothers are Always Dres…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Ivan Milev műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Bolgár
300
50,0%
Angol
300
50,0%
Naponta hány látogatása van Ivan Milev-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
Kérdések Ivan Milev kapcsán
Melyik Ivan Milev vászon a legnépszerűbb?
Decor az első helyen áll, 500 megtekintéssel (71% a(z) Ivan Milev megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 3 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Ivan Milev nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
900 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 500 a művész oldalán és 400 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Ivan Milev esetében?
Misztikus (Hangulat): a látogatások 71%-át, a katalógus 25%-ával szemben.