Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacek Malczewski oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacek Malczewski és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Jacek Malczewski legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Hadrian`s Gate in Antalya volt: 700 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 5%-ét teszi ki. Követik őket a Polonia és Sziméra Jacek Malczewski összesen 15 100 látogatást generált: 1 900 a művész oldalán és 13 200 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 18%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 12 000 látogatással. A látogatók számítógépek (84%), telefonok (11%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Rejtélyes (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 23%-át, a művész katalógusának 0%-át teszi ki.
A(z) Jacek Malczewski legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Jacek Malczewski 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Jacek Malczewski oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
700
Júl 2026
1 200
10 800
Aug 2026
100
1 000
Sze 2026
600
700
Hány gyakran nyitják meg Jacek Malczewski vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Jacek Malczewski olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
100,0%
72,7%
Rejtélyes
0,0%
22,7%
Drámai
0,0%
4,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
14,1%
Lágy árnyékok
40,0%
26,8%
Érezhető fényesség
40,0%
36,6%
Fényerék egyensúlya
6,0%
21,1%
Fényes
2,0%
1,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
12,0%
Finom színtónusú
26,0%
30,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,0%
45,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
12,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,0%
62,4%
Semleges tónusok
16,7%
28,0%
Sötét tónusú
2,4%
8,0%
Természet
0,0%
0,8%
Pasztell színek
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
16,2%
Egyensúlyos
66,0%
62,0%
Élénk
12,0%
21,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
13,4%
Lágy
18,0%
32,4%
Egyensúlyozott
16,0%
16,9%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
17,6%
Kijelentés
26,0%
19,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
22,0%
16,9%
Lágyan kevert paletta
10,0%
14,1%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
11,3%
Erős színegyüntetés
48,0%
33,1%
Egységes színpaletta
14,0%
24,6%
Mely Jacek Malczewski vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Polish Hamlet – Portrait of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-portrait with the Vist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Inspiration of the Painter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Melancholia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sziméra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Returning from the Fields
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Dust Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-portrait in White Dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Portrait of a mother in law…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Jacek Malczewski követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
12 700
84,1%
telefonok
1 700
11,3%
tabletek
700
4,6%
Mely nyelveken olvassák Jacek Malczewski műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Lengyel
300
37,5%
Ukrán
200
25,0%
Bolgár
100
12,5%
Olasz
100
12,5%
Orosz
100
12,5%
Naponta hány látogatása van Jacek Malczewski-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
900
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 000
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
600
Kérdések Jacek Malczewski kapcsán
Melyik Jacek Malczewski vászon a legnépszerűbb?
Hadrian`s Gate in Antalya az első helyen áll, 700 megtekintéssel (5% a(z) Jacek Malczewski megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Jacek Malczewski nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
15 100 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 900 a művész oldalán és 13 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Jacek Malczewski alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (84%), telefonok (11%) és tabletek (5%) eszközökön követik Jacek Malczewski-t; a számítógépek eszközök a látogatások 84%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Jacek Malczewski esetében?
Rejtélyes (Érzelmi hangulat): a látogatások 23%-át, a katalógus 0%-ával szemben.