Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob Jordaens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacob Jordaens: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: A Névek (The Four Evangelists): 1 600 látogatás évente, ami 9% összes Jacob Jordaens kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Prometheus Bound és Odysseus in the Cave of Polyphemus. A festő oldala: 2 000 megtekintés. Festmények: 17 100. Összesen: 19 100. A látogatószám növekszik: 11% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 14 700 látogatás. A látogatók számítógépek (86%), telefonok (13%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Dramatikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 73%-át, a vásznalak 52%-ét.
A(z) Jacob Jordaens 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Jacob Jordaens vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Jacob Jordaens oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 400
13 300
Aug 2026
200
1 700
Sze 2026
300
1 800
Mikor nyitják meg a látogatók Jacob Jordaens vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jacob Jordaens olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
51,6%
72,7%
Nyugodt
9,7%
7,0%
Romantikus
3,2%
6,3%
Elegáns
3,2%
5,6%
Klasszikus
12,9%
2,8%
Természetes tónusú
6,5%
4,2%
Luksusú
6,5%
0,7%
Nosztalgikus
6,5%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
29,0%
25,9%
Szellemi
9,7%
15,4%
Melankolikus
0,0%
14,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,9%
6,3%
Erőteljes presence
6,5%
5,6%
Nosztalgikus
9,7%
4,2%
Megnyugtató, melengető
0,0%
5,6%
Örömteli
6,5%
4,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,0%
50,5%
Lágy árnyékok
40,0%
36,4%
Érezhető fényesség
4,0%
2,7%
Fényerék egyensúlya
2,0%
8,7%
Fényes
2,0%
1,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
12,5%
Finom színtónusú
32,0%
50,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
27,7%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
9,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
70,0%
77,4%
Sötét tónusú
26,0%
9,6%
Semleges tónusok
4,0%
11,3%
Monokróm
0,0%
1,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
22,3%
Egyensúlyos
48,0%
69,0%
Élénk
12,0%
8,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
6,5%
Lágy
8,0%
8,7%
Egyensúlyozott
8,0%
14,1%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
22,3%
Kijelentés
42,0%
48,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
1,1%
Lágyan kevert paletta
4,0%
19,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
13,6%
Erős színegyüntetés
64,0%
56,5%
Egységes színpaletta
14,0%
9,8%
Melyek Jacob Jordaens kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Névek (The Four Evangelis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
200
400
The Rest of Diana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Feast of the Bean King
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A király italozik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Fall of Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Jupiter Oktatásának Órája
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Suffer the Little Children
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Gentlewoman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
As the Old Sang the Young P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bacchus and Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Jacob Jordaens műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
16 500
86,4%
telefonok
2 400
12,6%
tabletek
200
1,0%
Milyen nyelven olvassák Jacob Jordaens műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Svéd
200
50,0%
Német
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Jacob Jordaens-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Jacob Jordaens kapcsán kérdeznek
Melyik Jacob Jordaens vászonát nyitják meg a legtöbbször?
A Névek (The Four Evangelists) első helyen: 1 600 megtekintés, ami a nézettségek 9%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Jacob Jordaens olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
19 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalán, 17 100 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Jacob Jordaens olvasói?
számítógépek (86%), telefonok (13%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 86%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Jacob Jordaens felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Dramatikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 52% részét öveklik, de a látogatások 73% százalékát teszik ki.