Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacques-Louis David oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacques-Louis David: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: A Marat halála: 42 200 látogatás évente, ami 26% összes Jacques-Louis David kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Horatius eskütelése és Napóleon a Szent Bernát-hegyi átkelésnél. A festő oldala: 26 800 megtekintés. Festmények: 151 400. Összesen: 178 200. A látogatószám csökken: 37%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 84 000 látogatás. A olvasók Angol (21%), Spanyol (19%) és Japán (17%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (48%), telefonok (46%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. Dramatikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 76%-át, a vásznalak 42%-ét.
A(z) Jacques-Louis David 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Jacques-Louis David vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Jacques-Louis David oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
1 500
Júl 2026
8 300
75 700
Aug 2026
8 700
48 000
Sze 2026
9 400
26 200
Mikor nyitják meg a látogatók Jacques-Louis David vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jacques-Louis David olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
42,0%
75,9%
Elegáns
38,0%
16,4%
Klasszikus
12,0%
2,1%
Békés, nyugodt
2,0%
2,2%
Romantikus
2,0%
2,1%
Nyugodt
4,0%
1,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
24,0%
47,5%
Erőteljes presence
16,0%
13,5%
Sötét és komoly
8,0%
12,2%
Belső elmélyülést sugárzó
28,0%
11,6%
Drámai
6,0%
6,6%
Nyugodt
12,0%
3,1%
Romantikus
2,0%
2,0%
Nyugodt
0,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
46,0%
62,5%
Lágy árnyékok
18,0%
27,0%
Érezhető fényesség
22,0%
3,6%
Fényerék egyensúlya
6,0%
1,8%
Fényes
8,0%
5,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
23,0%
Finom színtónusú
42,0%
64,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
8,1%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
4,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
68,1%
87,1%
Sötét tónusú
6,4%
5,5%
Monokróm
6,4%
4,2%
Semleges tónusok
19,1%
3,1%
Pasztell színek
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
42,8%
Egyensúlyos
46,0%
55,5%
Élénk
6,0%
1,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
8,5%
Lágy
18,0%
13,1%
Egyensúlyozott
14,0%
36,7%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
23,0%
Kijelentés
36,0%
18,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
5,8%
Lágyan kevert paletta
14,0%
14,6%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
12,7%
Erős színegyüntetés
34,0%
57,4%
Egységes színpaletta
30,0%
9,6%
Melyek Jacques-Louis David kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Marat halála
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20 200
19 400
1 800
A Horatiák hűsége (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
300
600
A császár és a császárné ko…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 000
1 100
A Licitorok visszatérése Br…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 000
1 400
2 300
Március Árnyéka Vénusz és a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
1 500
A Horatius eskütelése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
6 800
600
Leonidasz Thermopýlében
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 000
Napóleon a Szent Bernát-heg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
2 700
2 400
Férfiaktlan test, Patroklos…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 300
Pope Pius VII with the Card…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Jacques-Louis David műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
86 000
48,3%
telefonok
82 600
46,4%
tabletek
9 600
5,4%
Milyen nyelven olvassák Jacques-Louis David műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 200
20,6%
Spanyol
2 000
18,7%
Japán
1 800
16,8%
Szerb
800
7,5%
Szlovák
700
6,5%
Orosz
600
5,6%
Svéd
500
4,7%
Cseh
300
2,8%
Francia
300
2,8%
Olasz
300
2,8%
Naponta hány látogatása van Jacques-Louis David-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
2 200
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
6 200
csüt 24 Sze
1 600
pén 25 Sze
2 000
szo 26 Sze
1 600
vas 27 Sze
2 900
hét 28 Sze
2 300
kedd 29 Sze
2 300
sze 30 Sze
2 600
csüt 1 Okt
1 900
pén 2 Okt
1 800
szo 3 Okt
2 100
vas 4 Okt
1 700
hét 5 Okt
2 500
kedd 6 Okt
3 800
sze 7 Okt
1 600
csüt 8 Okt
2 800
pén 9 Okt
1 900
szo 10 Okt
1 000
vas 11 Okt
1 700
hét 12 Okt (előrejelzés)
2 100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 200
sze 14 Okt (előrejelzés)
3 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 900
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 600
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 600
Amit a látogatók Jacques-Louis David kapcsán kérdeznek
Melyik Jacques-Louis David vászonát nyitják meg a legtöbbször?
A Marat halála első helyen: 42 200 megtekintés, ami a nézettségek 26%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Jacques-Louis David olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
178 200 látogatás tizenkét hónapban: 26 800 a művész oldalán, 151 400 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Jacques-Louis David olvasói?
számítógépek (48%), telefonok (46%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 48%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Jacques-Louis David olvasói?
Angol (21%), Spanyol (19%) és Japán (17%); a(z) Angol nyelv 21%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Jacques-Louis David felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Dramatikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 42% részét öveklik, de a látogatások 76% százalékát teszik ki.