Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      James Whitelaw Hamilton Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1860 – 1932

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Whitelaw Hamilton oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      James Whitelaw Hamilton és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt James Whitelaw Hamilton legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Richmond Castle volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 18%-ét teszi ki. Követik őket a Loch Long Hills és Stormclouds, Strathfillan James Whitelaw Hamilton összesen 1 800 látogatást generált: 200 a művész oldalán és 1 600 az egyes vásznalakon. A figyelem 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 100 látogatással. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) iránt érdeklődnek: a látogatások 76%-át, a művész katalógusának 59%-át teszi ki.

      A(z) James Whitelaw Hamilton legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) James Whitelaw Hamilton 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Richmond Castle 1 Richmond Castle 300 látogatás · 17,6%
      2. Loch Long Hills 2 Loch Long Hills 300 látogatás · 17,6%
      3. Stormclouds, Strathfillan 3 Stormclouds, Strathfillan 200 látogatás · 11,8%
      4. Kirkby Lonsdale, Westmorland 4 Kirkby Lonsdale, Westmorland 200 látogatás · 11,8%
      5. Bolton Castle 5 Bolton Castle 100 látogatás · 5,9%
      6. Warm Red Roofs 6 Warm Red Roofs 100 látogatás · 5,9%
      7. The Yorkshire Dales 7 The Yorkshire Dales 100 látogatás · 5,9%
      8. Strathfillan 8 Strathfillan 100 látogatás · 5,9%
      9. Wharfedale 9 Wharfedale 100 látogatás · 5,9%
      10. At Mayford, Surrey 10 At Mayford, Surrey 100 látogatás · 5,9%

      Hány olvasó látogatja é月に James Whitelaw Hamilton oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 20261001 000
      Aug 2026100300
      Sze 20260200

      Hány gyakran nyitják meg James Whitelaw Hamilton vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely James Whitelaw Hamilton vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Landscape, Kirkcudbright000000000000
      A West Highland Loch000000000000
      Landscape With Figure000000000000
      Bolton Castle00000000000100
      The River Lune Near Orton000000000000
      Richmond Castle0000000000200100
      View Of A Harbour000000000000
      Warm Red Roofs00000000001000
      The Valley Of The Lune, Lan…000000000000
      The Windings Of The Lune000000000000

      Mely nyelveken olvassák James Whitelaw Hamilton műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van James Whitelaw Hamilton-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt200
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)300
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)400
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)400

      Kérdések James Whitelaw Hamilton kapcsán

      Melyik James Whitelaw Hamilton vászon a legnépszerűbb?

      Richmond Castle az első helyen áll, 300 megtekintéssel (18% a(z) James Whitelaw Hamilton megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak James Whitelaw Hamilton nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 200 a művész oldalán és 1 600 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók James Whitelaw Hamilton esetében?

      Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 76%-át, a katalógus 59%-ával szemben.