Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan van der Heyden oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jan van der Heyden: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Amsterdam: Street before Haarlem Tower: 300 látogatás évente, ami 9% összes Jan van der Heyden kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Huis ten Bosch at The Hague and Its Formal Garden (View from the East) és Fantasized Amsterdam cityscape with moat. A festő oldala: 1 800 megtekintés. Festmények: 3 100. Összesen: 4 900. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 400 látogatás. A látogatók számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Érezhető fényesség (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 55%-át, a vásznalak 40%-ét.
A(z) Jan van der Heyden 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Jan van der Heyden vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Jan van der Heyden oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 000
2 400
Aug 2026
200
400
Sze 2026
500
100
Mikor nyitják meg a látogatók Jan van der Heyden vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jan van der Heyden olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
52,6%
26,1%
Elegáns
21,1%
30,4%
Békés, nyugodt
21,1%
26,1%
Klasszikus
5,3%
13,0%
Nosztalgikus
0,0%
4,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
68,4%
52,2%
Nyugodt
26,3%
30,4%
Nyugodt
5,3%
17,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
28,0%
18,2%
Érezhető fényesség
40,0%
54,5%
Fényerék egyensúlya
28,0%
27,3%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
39,4%
Finom színtónusú
54,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
18,2%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
9,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
45,7%
55,6%
Semleges tónusok
51,4%
37,0%
Sötét tónusú
2,9%
7,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
24,2%
Egyensúlyos
66,0%
69,7%
Élénk
4,0%
6,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
4,0%
3,0%
Egyensúlyozott
8,0%
3,0%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
15,2%
Kijelentés
74,0%
78,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
24,2%
Lágyan kevert paletta
12,0%
21,2%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
9,1%
Erős színegyüntetés
40,0%
27,3%
Egységes színpaletta
8,0%
18,2%
Melyek Jan van der Heyden kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
View of Oudezijds Voorburgw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE HERENGRACHT A AMSTERDAM
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Canal in Amsterdam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fantasized Amsterdam citysc…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
View of the Westerkerk, Ams…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Oude Kerk on the Oude D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Amsterdam: Street before Ha…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Huis ten Bosch at The H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Street Scene in Cologne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
House Harteveld in Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Jan van der Heyden műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 400
89,8%
telefonok
400
8,2%
tabletek
100
2,0%
Milyen nyelven olvassák Jan van der Heyden műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Portugál
200
28,6%
Orosz
200
28,6%
Angol
100
14,3%
Olasz
100
14,3%
Svéd
100
14,3%
Naponta hány látogatása van Jan van der Heyden-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Jan van der Heyden kapcsán kérdeznek
Melyik Jan van der Heyden vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Amsterdam: Street before Haarlem Tower első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 9%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Jan van der Heyden olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 800 a művész oldalán, 3 100 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Jan van der Heyden olvasói?
számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 90%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Jan van der Heyden felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 40% részét öveklik, de a látogatások 55% százalékát teszik ki.