Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Van Os oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jan Van Os számokban
Winter Landscape az a vászon Jan Van Os műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 29%-át teszi ki. Aztán Summer Landscape és Still-Life. Összesen 2 100 látogatás esetén: 900 a festő oldalán, 1 200 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 200% -el több látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 300 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Nyugodt (Érzelmi hangulat) a katalógus 20% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
Jan Van Os: a 9 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Jan Van Os leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Jan Van Os olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
300
1 000
Aug 2026
300
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
200
100
Hogyan alakul Jan Van Os vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Jan Van Os vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
53,3%
0,0%
Nosztalgikus
6,7%
80,0%
Békés, nyugodt
13,3%
20,0%
Klasszikus
13,3%
0,0%
Elegáns
6,7%
0,0%
Luksusú
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
100,0%
Drámai
46,7%
0,0%
Nyugodt
26,7%
0,0%
Sötét és komoly
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
48,0%
14,3%
Lágy árnyékok
24,0%
28,6%
Érezhető fényesség
20,0%
35,7%
Fényerék egyensúlya
8,0%
21,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
0,0%
Finom színtónusú
28,0%
64,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
7,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,7%
63,6%
Semleges tónusok
13,2%
27,3%
Sötét tónusú
13,2%
9,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
21,4%
Egyensúlyos
58,0%
71,4%
Élénk
6,0%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
0,0%
Lágy
42,0%
14,3%
Egyensúlyozott
20,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
50,0%
Kijelentés
10,0%
21,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
14,3%
Lágyan kevert paletta
18,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
7,1%
Erős színegyüntetés
40,0%
28,6%
Egységes színpaletta
8,0%
42,9%
Hogyan alakulnak Jan Van Os kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Still Life with Flowers, Fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Friut and F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Fruits on a Sto…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
river-landscape with sheep
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Still Life of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boats and Sailboats on a Qu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still life of Plants, Flowe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Jan Van Os olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
100
100,0%
Hogyan alakulnak Jan Van Os napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Jan Van Os: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Jan Van Os műveiből?
Winter Landscape: 400 látogatás, ami 29% a(z) Jan Van Os megtekintéseinek összegétől. A lista 9. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jan Van Os?
2 100 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalán, 1 200 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Jan Van Os egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 20% katalógusból.