Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Javier Álvarez-Mon Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1969

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Javier Álvarez-Mon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Javier Álvarez-Mon és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Javier Álvarez-Mon legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Kul-e Farah relief I volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 13%-ét teszi ki. Követik őket a Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face és Kul-e Farah relief III, northern face Javier Álvarez-Mon összesen 1 200 látogatást generált: 100 a művész oldalán és 1 100 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 100 látogatással. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 53%-át, a művész katalógusának 29%-át teszi ki.

      A(z) Javier Álvarez-Mon legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Javier Álvarez-Mon 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Kul-e Farah relief I 1 Kul-e Farah relief I, 500 200 látogatás · 13,3%
      2. Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face 2 Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face, 600 200 látogatás · 13,3%
      3. Kul-e Farah relief III, northern face 3 Kul-e Farah relief III, northern face, 600 200 látogatás · 13,3%
      4. View of Kurangun open-air santuary 4 View of Kurangun open-air santuary, 1500 200 látogatás · 13,3%
      5. Kul-e Farah relief IV, line drawing of the complete ritual banquet ceremony 5 Kul-e Farah relief IV, line drawing of the complete ritual banquet ceremony, 700 200 látogatás · 13,3%
      6. Kul-e Farah relief IV, detail of an archer in panel C 6 Kul-e Farah relief IV, detail of an archer in panel C, 700 100 látogatás · 6,7%
      7. Kul-e Farah open-air sanctuary 7 Kul-e Farah open-air sanctuary, 500 100 látogatás · 6,7%
      8. Kul-e Farah Relief II 8 Kul-e Farah Relief II, 500 100 látogatás · 6,7%
      9. Shah Savar relief 9 Shah Savar relief, 1600 100 látogatás · 6,7%
      10. Kul-e Farah relief I, line drawing of Hanni of Ayapir presiding over the ceremony 10 Kul-e Farah relief I, line drawing of Hanni of Ayapir presiding over the ceremony, 500 100 látogatás · 6,7%

      Hány olvasó látogatja é月に Javier Álvarez-Mon oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 202601 100
      Aug 20261000
      Sze 202600

      Hány gyakran nyitják meg Javier Álvarez-Mon vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Javier Álvarez-Mon vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Kul-e Farah relief I00000000010000
      Kul-e Farah relief IV, deta…00000000010000
      View of Kul-e Farah relief…000000000000
      Kul-e Farah open-air sanctu…000000000000
      Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…000000000000
      Kul-e Farah relief I, detai…000000000000
      Shekaft-e Salman reliefs co…000000000000
      View of Kurangun open-air s…00000000020000
      Shekaft-e Salman cave with…000000000000
      Kul-e Farah relief III, nor…00000000010000

      Mely nyelveken olvassák Javier Álvarez-Mon műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Javier Álvarez-Mon-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze100
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt200
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0
      sze 4 Nov (előrejelzés)0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Javier Álvarez-Mon kapcsán

      Melyik Javier Álvarez-Mon vászon a legnépszerűbb?

      Kul-e Farah relief I az első helyen áll, 200 megtekintéssel (13% a(z) Javier Álvarez-Mon megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Javier Álvarez-Mon nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 100 a művész oldalán és 1 100 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Javier Álvarez-Mon esetében?

      Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 53%-át, a katalógus 29%-ával szemben.