Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean-Léon Gérôme oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean-Léon Gérôme számokban
Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind az a vászon Jean-Léon Gérôme műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 2 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 6%-át teszi ki. Aztán Slave Market in Rome és Drunken Bacchus and Cupid. Összesen 37 500 látogatás esetén: 3 400 a festő oldalán, 34 100 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 4% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 21 800 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%). Egy preferenciát mutat: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a katalógus 28% részének látogatásainak 41%-át teszi ki.
Jean-Léon Gérôme: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Jean-Léon Gérôme leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Jean-Léon Gérôme olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 000
Júl 2026
1 300
20 500
Aug 2026
900
6 300
Sze 2026
1 200
6 300
Hogyan alakul Jean-Léon Gérôme vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Jean-Léon Gérôme vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
44,4%
53,9%
Elegáns
22,2%
14,8%
Klasszikus
22,2%
13,5%
Romantikus
0,0%
9,5%
Békés, nyugodt
0,0%
5,9%
Nyugodt
11,1%
1,0%
Misztikus
0,0%
0,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
33,3%
25,5%
Drámai
44,4%
22,9%
Romantikus
0,0%
10,3%
Nyugodt
0,0%
9,6%
Rejtélyes
0,0%
8,9%
Nyugodt
0,0%
7,6%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
4,0%
Szellemi
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
18,6%
Lágy árnyékok
44,0%
48,7%
Érezhető fényesség
24,0%
17,8%
Fényerék egyensúlya
10,0%
13,3%
Fényes
2,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
19,9%
Finom színtónusú
36,0%
31,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
40,9%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
7,8%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
70,1%
Semleges tónusok
16,7%
16,4%
Sötét tónusú
11,9%
13,0%
Pasztell színek
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
31,4%
Egyensúlyos
54,0%
54,3%
Élénk
12,0%
14,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,5%
Lágy
12,0%
8,8%
Egyensúlyozott
10,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
17,1%
Kijelentés
62,0%
59,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
19,4%
Lágyan kevert paletta
6,0%
17,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
13,8%
Erős színegyüntetés
50,0%
41,5%
Egységes színpaletta
12,0%
8,3%
Hogyan alakulnak Jean-Léon Gérôme kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A moszkvai Amr mecset nagyk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Harem Nőők Madarak Táplálás…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
500
Imádság a mecsetben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Slave Market in Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
600
Turkish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Szivacsság és Körcsicsókái
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Snake Charmer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
100
Moorish Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Nő portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
0
Truth coming from the well…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
1 600
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Jean-Léon Gérôme?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
32 000
85,3%
telefonok
4 500
12,0%
tabletek
1 000
2,7%
Mely nyelveket használják Jean-Léon Gérôme olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
600
37,5%
Angol
300
18,8%
Francia
200
12,5%
Dán
100
6,2%
Spanyol
100
6,2%
Grúz
100
6,2%
Portugál
100
6,2%
Orosz
100
6,2%
Hogyan alakulnak Jean-Léon Gérôme napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
600
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
2 700
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt
800
csüt 15 Okt
700
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
800
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
800
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 900
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 600
Jean-Léon Gérôme: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Jean-Léon Gérôme műveiből?
Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind: 2 500 látogatás, ami 6% a(z) Jean-Léon Gérôme megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jean-Léon Gérôme?
37 500 tizenkét hónap alatt (3 400 a művész oldalán, 34 100 a vásznalaknál).
A látogatók Jean-Léon Gérôme oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 85% arányal.
A látogatók kedvelik-e Jean-Léon Gérôme egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 41%-át teszi ki a 28% katalógusból.