Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Michel Basquiat oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean Michel Basquiat számokban
Cím Nélküli - Koponya (Broad Gyűjtemény, LA) az a vászon Jean Michel Basquiat műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 28 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 55%-át teszi ki. Aztán Bird on Money és Philistines. Összesen 44 200 látogatás esetén: 13 200 a festő oldalán, 31 000 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 44%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Aug 2026 volt: 18 700 látogatás. Az olvasók nyelvei: Spanyol (22%), Olasz (21%) és Portugál (19%). Az olvasók országai: Brazília (35%), Spanyolország (11%) és Olaszország (7%). Az olvasók eszközei: számítógépek (50%), telefonok (47%) és tabletek (3%). Egy preferenciát mutat: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a katalógus 20% részének látogatásainak 79%-át teszi ki.
Jean Michel Basquiat: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Jean Michel Basquiat leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Jean Michel Basquiat olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
100
Júl 2026
2 300
12 500
Aug 2026
2 000
16 700
Sze 2026
8 700
1 700
Hogyan alakul Jean Michel Basquiat vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Jean Michel Basquiat vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
60,0%
89,1%
Karakteres
40,0%
9,6%
Minimalista
0,0%
1,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
20,0%
78,9%
Drámai
40,0%
11,2%
Feszült hangulatú
20,0%
4,0%
Erőteljes presence
0,0%
3,2%
Rejtélyes
20,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
5,8%
Lágy árnyékok
16,0%
9,8%
Érezhető fényesség
20,0%
13,3%
Fényerék egyensúlya
42,0%
67,2%
Fényes
16,0%
3,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
10,8%
Finom színtónusú
20,0%
7,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
69,5%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
11,8%
Éles színűség
2,0%
0,6%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
40,8%
67,5%
Földszínek
38,8%
23,4%
Sötét tónusú
6,1%
6,9%
Pasztell színek
10,2%
2,2%
Monokróm
2,0%
0,0%
Meleg tónusú
2,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
8,1%
Egyensúlyos
46,0%
25,7%
Élénk
30,0%
66,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
4,6%
Lágy
14,0%
1,7%
Egyensúlyozott
8,0%
3,3%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
5,4%
Kijelentés
56,0%
84,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
63,1%
Lágyan kevert paletta
16,0%
5,6%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
7,9%
Erős színegyüntetés
48,0%
15,4%
Egységes színpaletta
18,0%
7,9%
Hogyan alakulnak Jean Michel Basquiat kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Cím Nélküli - Koponya (Broa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6 800
9 000
200
Ünnepélyes káosz: Basquiat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Melting Point of Ice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Obnoxious Liberals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Tuxedo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Man from Naples
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Eyes and Eggs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Red man, Annina Nosei Galle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Fishing Fish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
100
Sugar Ray Robinson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Jean Michel Basquiat?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
22 200
50,2%
telefonok
20 700
46,8%
tabletek
1 300
2,9%
Mely nyelveket használják Jean Michel Basquiat olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
2 900
22,1%
Olasz
2 700
20,6%
Portugál
2 500
19,1%
Német
1 200
9,2%
Angol
1 000
7,6%
Cseh
800
6,1%
Francia
500
3,8%
Lengyel
300
2,3%
Svéd
300
2,3%
Holland
200
1,5%
Hogyan alakulnak Jean Michel Basquiat napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
1 400
pén 25 Sze
1 000
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
1 200
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
700
vas 4 Okt
1 900
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
3 400
sze 7 Okt
1 500
csüt 8 Okt
2 600
pén 9 Okt
1 400
szo 10 Okt
2 200
vas 11 Okt
3 000
hét 12 Okt
7 300
kedd 13 Okt
1 200
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
3 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
2 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 300
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 700
hét 19 Okt (előrejelzés)
6 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
4 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 300
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 800
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 500
hét 26 Okt (előrejelzés)
7 700
kedd 27 Okt (előrejelzés)
5 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
4 900
pén 30 Okt (előrejelzés)
3 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
5 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
8 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
5 700
Jean Michel Basquiat: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Jean Michel Basquiat műveiből?
Cím Nélküli - Koponya (Broad Gyűjtemény, LA): 28 700 látogatás, ami 55% a(z) Jean Michel Basquiat megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jean Michel Basquiat?
44 200 tizenkét hónap alatt (13 200 a művész oldalán, 31 000 a vásznalaknál).
A látogatók Jean Michel Basquiat oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (50%), telefonok (47%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 50% arányal.
Jean Michel Basquiat több nyelven olvasható?
Igen: Spanyol (22%), Olasz (21%) és Portugál (19%). A népszerűst leg Spanyol 22% share-val.
A látogatók kedvelik-e Jean Michel Basquiat egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 79%-át teszi ki a 20% katalógusból.