Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Everett Millais oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Everett Millais és az olvasók
Tizenkét hónap alatt John Everett Millais legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Ophelia volt: 8 700 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 15%-ét teszi ki. Követik őket a Joan of Arc és Ophelia (Kivágott) John Everett Millais összesen 54 000 látogatást generált: 2 600 a művész oldalán és 51 400 az egyes vásznalakon. A figyelem 11%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 41 200 látogatással. A látogatók számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 65%-át, a művész katalógusának 13%-át teszi ki.
A(z) John Everett Millais legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) John Everett Millais 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に John Everett Millais oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 100
Júl 2026
1 300
39 900
Aug 2026
500
5 700
Sze 2026
800
4 700
Hány gyakran nyitják meg John Everett Millais vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják John Everett Millais olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
52,2%
43,5%
Éteri
4,3%
20,2%
Dramatikus
4,3%
15,6%
Klasszikus
17,4%
4,8%
Békés, nyugodt
8,7%
5,1%
Nosztalgikus
4,3%
4,4%
Nyugodt
8,7%
3,7%
Elegáns
0,0%
2,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
13,0%
65,1%
Nosztalgikus
26,1%
8,3%
Belső elmélyülést sugárzó
26,1%
7,4%
Romantikus
4,3%
6,0%
Nyugodt
8,7%
4,6%
Drámai
0,0%
2,3%
Sötét és komoly
13,0%
1,1%
Nyugodt
0,0%
1,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
58,0%
61,2%
Lágy árnyékok
20,0%
22,0%
Érezhető fényesség
8,0%
12,7%
Fényerék egyensúlya
12,0%
3,5%
Fényes
2,0%
0,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
12,5%
Finom színtónusú
14,0%
15,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
60,3%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
11,6%
Éles színűség
0,0%
0,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
63,4%
72,7%
Sötét tónusú
17,1%
18,0%
Semleges tónusok
14,6%
6,4%
Természet
2,4%
1,9%
Monokróm
2,4%
0,8%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
19,6%
Egyensúlyos
46,0%
70,5%
Élénk
16,0%
9,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
24,0%
7,8%
Lágy
26,0%
33,3%
Egyensúlyozott
14,0%
19,2%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
17,0%
Kijelentés
16,0%
22,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
3,1%
Lágyan kevert paletta
6,0%
8,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
43,0%
Erős színegyüntetés
44,0%
28,2%
Egységes színpaletta
22,0%
17,7%
Mely John Everett Millais vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ophelia (Kivágott)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 400
1 100
800
Őszi levelek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
Speak! Speak! (also known a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
200
Christ in the House of His…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Mariana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
Mariana in the Moated Grange
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
400
The Vale of Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Mrs James Wyatt Jr and her…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The North-West Passage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Ophelia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
200
100
Milyen eszközöket használnak az olvasók John Everett Millais követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
34 700
64,3%
telefonok
17 900
33,1%
tabletek
1 400
2,6%
Mely nyelveken olvassák John Everett Millais műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
500
55,6%
Angol
100
11,1%
Japán
100
11,1%
Portugál
100
11,1%
Orosz
100
11,1%
Naponta hány látogatása van John Everett Millais-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
600
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
1 900
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
1 300
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
1 400
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt (előrejelzés)
900
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 800
sze 21 Okt (előrejelzés)
700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
900
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
800
Kérdések John Everett Millais kapcsán
Melyik John Everett Millais vászon a legnépszerűbb?
Ophelia az első helyen áll, 8 700 megtekintéssel (15% a(z) John Everett Millais megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak John Everett Millais nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
54 000 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 2 600 a művész oldalán és 51 400 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik John Everett Millais alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön követik John Everett Millais-t; a számítógépek eszközök a látogatások 64%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók John Everett Millais esetében?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 65%-át, a katalógus 13%-ával szemben.