Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Ferneley oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Ferneley számokban
A Strawberry Roan Mule and Two Lurchers in a Stable, and a Stable Lad az a vászon John Ferneley műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 11%-át teszi ki. Aztán Mr Powell and his Son, with Norton, a Grey Hunter és The Quorn at Quenby (sketch). Összesen 2 400 látogatás esetén: 900 a festő oldalán, 1 500 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 50%%-kal kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 900 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a katalógus 14% részének látogatásainak 39%-át teszi ki.
John Ferneley: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen John Ferneley leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik John Ferneley olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
900
1 000
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
200
Okt 2026
0
100
Hogyan alakul John Ferneley vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók John Ferneley vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
65,6%
50,0%
Nosztalgikus
18,8%
42,9%
Dramatikus
3,1%
7,1%
Természetes tónusú
6,2%
0,0%
Békés, nyugodt
6,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
34,4%
35,7%
Energikus
25,0%
35,7%
Nyugodt
25,0%
14,3%
Melankolikus
3,1%
7,1%
Drámai
3,1%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
3,1%
0,0%
Romantikus
3,1%
0,0%
Sötét és komoly
3,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
22,2%
Lágy árnyékok
38,0%
38,9%
Érezhető fényesség
30,0%
27,8%
Fényerék egyensúlya
10,0%
11,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
11,1%
Finom színtónusú
46,0%
22,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
44,4%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
22,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,1%
82,3%
Semleges tónusok
17,8%
5,9%
Sötét tónusú
11,1%
11,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
16,7%
Egyensúlyos
60,0%
72,2%
Élénk
8,0%
11,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,0%
Lágy
22,0%
16,7%
Egyensúlyozott
14,0%
38,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
22,2%
Kijelentés
44,0%
22,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
16,7%
Lágyan kevert paletta
10,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
5,6%
Erős színegyüntetés
48,0%
61,1%
Egységes színpaletta
14,0%
16,7%
Hogyan alakulnak John Ferneley kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Mr Powell and his Son, with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
The Council of Horses (from…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
William Rutson (1791–1867),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr Powell and his Son, with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Meet of the Keith Hall…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Miss Catherine Herrick with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quorn Hunt: a Sketch of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Euxton, with John White Up,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Duchess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quorn at Quenby (sketch)
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Mely nyelveket használják John Ferneley olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak John Ferneley napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
John Ferneley: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon John Ferneley műveiből?
A Strawberry Roan Mule and Two Lurchers in a Stable, and a Stable Lad: 200 látogatás, ami 11% a(z) John Ferneley megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Ferneley?
2 400 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalán, 1 500 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e John Ferneley egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 39%-át teszi ki a 14% katalógusból.