Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      John Henderson Az olvasók és a vászonok

      1797 – 1878

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Henderson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      John Henderson: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: St Mary's Church, Lancaster: 200 látogatás évente, ami 25% összes John Henderson kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Daffodils és Lancaster from Ladies' Walk. A festő oldala: 700 megtekintés. Festmények: 600. Összesen: 1 300. A legjobb hónap: Júl 2026, 600 látogatás. Sötét (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 75%-át, a vásznalak 46%-ét.

      A(z) John Henderson 6 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 6 John Henderson vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. St Mary's Church, Lancaster 1 St Mary's Church, Lancaster, 1805 200 látogatás · 25,0%
      2. Daffodils 2 Daffodils 200 látogatás · 25,0%
      3. Lancaster from Ladies' Walk 3 Lancaster from Ladies' Walk, 1825 100 látogatás · 12,5%
      4. Parson Thomas 4 Parson Thomas, 1800 100 látogatás · 12,5%
      5. The Moriston River 5 The Moriston River 100 látogatás · 12,5%
      6. Allen B. Morse, (painting) 6 Allen B. Morse, (painting), 1897 100 látogatás · 12,5%

      Mikor látogatják el az olvasók a John Henderson oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 2026200400
      Aug 20260100
      Sze 202600
      Okt 20265000

      Mikor nyitják meg a látogatók John Henderson vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek John Henderson kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Parson Thomas00000000100000
      St Mary's Church, Lancaster00000000010000
      Lancaster from the River wi…000000000000
      Andrew Fergus (1827–1887),…000000000000
      Allen B. Morse, (painting)00000001000000
      The Path by the Stream000000000000
      Lancaster from the East000000000000
      Lancaster from Ladies' Walk00000000100000
      Lancaster with the Aqueduct…000000000000
      The Blairie Burn, Glen Mori…000000000000

      Milyen nyelven olvassák John Henderson műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol500100,0%

      Naponta hány látogatása van John Henderson-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt100
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt200
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt200
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)100
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)100
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók John Henderson kapcsán kérdeznek

      Melyik John Henderson vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      St Mary's Church, Lancaster első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 6 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a John Henderson olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      1 300 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 600 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei John Henderson felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Sötét (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 46% részét öveklik, de a látogatások 75% százalékát teszik ki.