Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Ruskin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Ruskin számokban
Ravine at Maglans, Valley of Cluse az a vászon John Ruskin műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 10%-át teszi ki. Aztán The Walls of Lucerne és Pompeii. Összesen 4 800 látogatás esetén: 2 300 a festő oldalán, 2 500 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 600% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 300 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (79%) és telefonok (21%). Egy preferenciát mutat: a Nyugodt (Érzelmi hangulat) a katalógus 40% részének látogatásainak 60%-át teszi ki.
John Ruskin: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen John Ruskin leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik John Ruskin olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
800
1 500
Aug 2026
100
200
Sze 2026
1 400
700
Hogyan alakul John Ruskin vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók John Ruskin vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
60,0%
Melankolikus
20,0%
20,0%
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
20,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
0,0%
Lágy árnyékok
6,0%
13,8%
Érezhető fényesség
26,0%
27,6%
Fényerék egyensúlya
32,0%
31,0%
Fényes
26,0%
27,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
31,0%
Finom színtónusú
38,0%
51,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
13,8%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
3,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
64,3%
61,5%
Földszínek
14,3%
19,2%
Monokróm
16,7%
15,4%
Sötét tónusú
4,8%
3,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
17,2%
Egyensúlyos
52,0%
65,5%
Élénk
16,0%
17,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
51,7%
Lágy
16,0%
10,3%
Egyensúlyozott
6,0%
10,3%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
20,7%
Kijelentés
14,0%
6,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
20,7%
Lágyan kevert paletta
2,0%
6,9%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
30,0%
24,1%
Egységes színpaletta
46,0%
48,3%
Hogyan alakulnak John Ruskin kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Chamouni, Rocks and Vegetat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Trevi Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Walls of Lucerne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Entrance to the Domodossola…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ca d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Ducal Palace, Twentieth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Mark's, Southern Portico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View From Bonneville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonlight, chamonix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Champagnole
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg John Ruskin?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 800
79,2%
telefonok
1 000
20,8%
Mely nyelveket használják John Ruskin olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
1 000
40,0%
Angol
800
32,0%
Olasz
300
12,0%
Francia
200
8,0%
Koreai
100
4,0%
Szlovák
100
4,0%
Hogyan alakulnak John Ruskin napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
200
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt (előrejelzés)
200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
John Ruskin: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon John Ruskin műveiből?
Ravine at Maglans, Valley of Cluse: 300 látogatás, ami 10% a(z) John Ruskin megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Ruskin?
4 800 tizenkét hónap alatt (2 300 a művész oldalán, 2 500 a vásznalaknál).
A látogatók John Ruskin oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (79%) és telefonok (21%); a vezető számítógépek 79% arányal.
A látogatók kedvelik-e John Ruskin egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 60%-át teszi ki a 40% katalógusból.