Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Danhauser József oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Danhauser József és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Danhauser József legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Liszt Fantasizing at the Piano volt: 1 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 56%-ét teszi ki. Követik őket a Liszt at the Piano és Portrait of the Piano-Manufcturer Konrad Graf Danhauser József összesen 3 100 látogatást generált: 1 200 a művész oldalán és 1 900 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 233%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 300 látogatással. A látogatók számítógépek (61%), tabletek (26%) és telefonok (13%) eszközökön böngésznek. A látogatók Romantikus (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 90%-át, a művész katalógusának 14%-át teszi ki.
A(z) Danhauser József legnépszerűbb 8 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Danhauser József 8 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Danhauser József oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
500
800
Aug 2026
100
200
Sze 2026
100
200
Okt 2026
400
600
Hány gyakran nyitják meg Danhauser József vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Danhauser József olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
20,0%
70,0%
Romantikus
26,7%
25,0%
Dramatikus
30,0%
0,0%
Klasszikus
16,7%
5,0%
Játékos
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
13,8%
90,0%
Belső elmélyülést sugárzó
20,7%
0,0%
Sötét és komoly
13,8%
5,0%
Drámai
13,8%
0,0%
Melankolikus
10,3%
0,0%
Nosztalgikus
6,9%
5,0%
Nyugodt
6,9%
0,0%
Játékos
6,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
42,9%
73,9%
Lágy árnyékok
26,2%
21,7%
Érezhető fényesség
19,1%
4,3%
Fényerék egyensúlya
9,5%
0,0%
Fényes
2,4%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
35,7%
8,7%
Finom színtónusú
35,7%
26,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,4%
65,2%
Egyértelmű színprészenység
7,1%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
72,2%
100,0%
Semleges tónusok
19,4%
0,0%
Sötét tónusú
5,6%
0,0%
Pasztell színek
2,8%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
30,4%
Egyensúlyos
45,2%
69,6%
Élénk
4,8%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,8%
0,0%
Lágy
16,7%
4,3%
Egyensúlyozott
16,7%
56,5%
Erőteljes kontrasztú
19,1%
30,4%
Kijelentés
42,9%
8,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
7,1%
0,0%
Lágyan kevert paletta
9,5%
21,7%
Egyensúlyozott harmónia
16,7%
56,5%
Erős színegyüntetés
45,2%
21,7%
Egységes színpaletta
21,4%
0,0%
Mely Danhauser József vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Liszt Fantasizing at the Pi…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
500
The Scholars' Room
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Piano-Manuf…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Wallstein's Grave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Sleeping Painter in the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Funny Scene in the Studio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poor (young) Painter in a C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Danhauser József követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
1 900
61,3%
tabletek
800
25,8%
telefonok
400
12,9%
Mely nyelveken olvassák Danhauser József műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
100,0%
Naponta hány látogatása van Danhauser József-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
500
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Danhauser József kapcsán
Melyik Danhauser József vászon a legnépszerűbb?
Liszt Fantasizing at the Piano az első helyen áll, 1 300 megtekintéssel (56% a(z) Danhauser József megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Danhauser József nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 100 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 200 a művész oldalán és 1 900 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Danhauser József alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (61%), tabletek (26%) és telefonok (13%) eszközökön követik Danhauser József-t; a számítógépek eszközök a látogatások 61%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Danhauser József esetében?
Romantikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 90%-át, a katalógus 14%-ával szemben.