Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Joseph M. Raphael Az olvasók és a vászonok

      1869 – 1950

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph M. Raphael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Joseph M. Raphael: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 látogatás évente, ami 14% összes Joseph M. Raphael kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Town Crier And His Family és Lemon, Jug And Acacia. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 1 700. Összesen: 2 100. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 600 látogatás. Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 43%-át, a vásznalak 20%-ét.

      A(z) Joseph M. Raphael 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Joseph M. Raphael vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Market Of St. Catherine, Bruxelles 1 Market Of St. Catherine, Bruxelles 300 látogatás · 14,3%
      2. The Town Crier And His Family 2 The Town Crier And His Family 300 látogatás · 14,3%
      3. Lemon, Jug And Acacia 3 Lemon, Jug And Acacia 200 látogatás · 9,5%
      4. Neighbors 4 Neighbors 200 látogatás · 9,5%
      5. Cottage Garden 5 Cottage Garden 100 látogatás · 4,8%
      6. World Within Worlds 6 World Within Worlds, 1978 100 látogatás · 4,8%
      7. Pond With Flowering Trees 7 Pond With Flowering Trees 100 látogatás · 4,8%
      8. Reflection Pool 8 Reflection Pool 100 látogatás · 4,8%
      9. In The Garden 9 In The Garden 100 látogatás · 4,8%
      10. Ostend Strand 10 Ostend Strand 100 látogatás · 4,8%

      Mikor látogatják el az olvasók a Joseph M. Raphael oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 20263001 300
      Aug 20260200
      Sze 202600
      Okt 2026100200

      Mikor nyitják meg a látogatók Joseph M. Raphael vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Joseph M. Raphael kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Cottage Garden00000000010000
      In The Garden00000000000100
      Market Of St. Catherine, Br…00000000200000
      Workhorses000000000000
      Bartered Bride, Stern Grove000000000000
      Fishing Boat000000000000
      Neighbors00000000200000
      Self-potrait000000000000
      Our Place, Rue England000000000000
      Blowing Bubbles000000000000

      Milyen nyelven olvassák Joseph M. Raphael műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol100100,0%

      Naponta hány látogatása van Joseph M. Raphael-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      sze 14 Okt200
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt100
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov100
      hét 2 Nov300
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov (előrejelzés)200
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)100
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)100
      hét 9 Nov (előrejelzés)300
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)200
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)100
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)100
      hét 16 Nov (előrejelzés)300
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)200
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)100
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)100
      hét 23 Nov (előrejelzés)400
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Joseph M. Raphael kapcsán kérdeznek

      Melyik Joseph M. Raphael vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Market Of St. Catherine, Bruxelles első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 14%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Joseph M. Raphael olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 100 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 1 700 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Joseph M. Raphael felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 20% részét öveklik, de a látogatások 43% százalékát teszik ki.