Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kazimierz Stabrowski oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Kazimierz Stabrowski és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Kazimierz Stabrowski legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Daturas volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 17%-ét teszi ki. Követik őket a Spirit of the mountains és The Banana forest, from the Canary collection Kazimierz Stabrowski összesen 1 700 látogatást generált: 500 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 500 látogatással. A látogatók Romantikus (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 33%-át, a művész katalógusának 9%-át teszi ki.
A(z) Kazimierz Stabrowski legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Kazimierz Stabrowski 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Kazimierz Stabrowski oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
400
1 100
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
0
Hány gyakran nyitják meg Kazimierz Stabrowski vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Kazimierz Stabrowski olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
36,4%
33,3%
Éteri
18,2%
16,7%
Nosztalgikus
18,2%
16,7%
Romantikus
9,1%
33,3%
Békés, nyugodt
18,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
36,4%
16,7%
Örömteli
18,2%
33,3%
Melankolikus
18,2%
33,3%
Éteri
18,2%
16,7%
Reményt sugárzó
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
37,9%
33,3%
Lágy árnyékok
17,2%
16,7%
Érezhető fényesség
37,9%
25,0%
Fényerék egyensúlya
6,9%
25,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
79,3%
83,3%
Finom színtónusú
20,7%
16,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
64,7%
57,1%
Semleges tónusok
17,6%
28,6%
Monokróm
17,6%
14,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
65,5%
58,3%
Egyensúlyos
34,5%
41,7%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
65,5%
83,3%
Lágy
20,7%
16,7%
Egyensúlyozott
6,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
3,5%
0,0%
Kijelentés
3,5%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,1%
25,0%
Lágyan kevert paletta
3,5%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
24,1%
33,3%
Erős színegyüntetés
37,9%
41,7%
Egységes színpaletta
10,3%
0,0%
Mely Kazimierz Stabrowski vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Autumn landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rome. Fontana Dei Cavalli M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Banana forest, from the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rocca Imperiale town at dusk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The snow Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The blue Capri grotto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marketplace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Before the dawn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The distances
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mely nyelveken olvassák Kazimierz Stabrowski műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Kazimierz Stabrowski-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Kazimierz Stabrowski kapcsán
Melyik Kazimierz Stabrowski vászon a legnépszerűbb?
Daturas az első helyen áll, 200 megtekintéssel (17% a(z) Kazimierz Stabrowski megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Kazimierz Stabrowski nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 500 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Kazimierz Stabrowski esetében?
Romantikus (Hangulat): a látogatások 33%-át, a katalógus 9%-ával szemben.