Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Kerr Eby Az olvasók és a vászonok

      1889 – 1946

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kerr Eby oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Kerr Eby: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Covered Bridge: 400 látogatás évente, ami 4% összes Kerr Eby kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Head of an Old Man és Christmas Trees. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 9 700. Összesen: 10 100. A legjobb hónap: Júl 2026, 9 700 látogatás. A látogatók számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 32%-át, a vásznalak 20%-ét.

      A(z) Kerr Eby 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Kerr Eby vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Covered Bridge 1 Covered Bridge, 1940 400 látogatás · 4,0%
      2. Head of an Old Man 2 Head of an Old Man, 1918 300 látogatás · 3,0%
      3. Christmas Trees 3 Christmas Trees, 1930 300 látogatás · 3,0%
      4. George Washington at Valley Forge 4 George Washington at Valley Forge, 1940 300 látogatás · 3,0%
      5. Cattle Ford 5 Cattle Ford, 1936 300 látogatás · 3,0%
      6. Mama's Boy 6 Mama's Boy, 1937 200 látogatás · 2,0%
      7. Little House, Amboise 7 Little House, Amboise, 1920 200 látogatás · 2,0%
      8. Shadows 8 Shadows, 1936 200 látogatás · 2,0%
      9. The Stairway 9 The Stairway, 1940 200 látogatás · 2,0%
      10. Goatherd, Algeria 10 Goatherd, Algeria, 1924 200 látogatás · 2,0%

      Mikor látogatják el az olvasók a Kerr Eby oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260300
      Júl 20264009 300
      Aug 202600
      Sze 20260100

      Mikor nyitják meg a látogatók Kerr Eby vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Kerr Eby kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Shadows00000000020000
      The Refugees000000000000
      Night Loading000000000000
      Boston Stump00000000010000
      September 13th, 1918, Saint…000000000000
      The Lantern00000000020000
      Artillery Train00000000020000
      Dawn, the 75s Follow Up00000000010000
      The Last Supper000000000000
      A Summer Day000000000000

      Milyen eszközökkel olvassák a Kerr Eby műveit a rajongók?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      A táblázatban szereplő adatok
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek9 70096,0%
      telefonok3003,0%
      tabletek1001,0%

      Milyen nyelven olvassák Kerr Eby műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Kerr Eby-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt100
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt100
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)100
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)100
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)100
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)100
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)100
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)100
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Kerr Eby kapcsán kérdeznek

      Melyik Kerr Eby vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Covered Bridge első helyen: 400 megtekintés, ami a nézettségek 4%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Kerr Eby olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      10 100 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 9 700 a vászlakon.

      Milyen eszközöket használnak Kerr Eby olvasói?

      számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 96%-át teszik ki.

      Melyik vásznalapú művei Kerr Eby felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílusú vásznalak a katalógus 20% részét öveklik, de a látogatások 32% százalékát teszik ki.