Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Mednyánszky László Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1852 – 1919

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mednyánszky László oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Mednyánszky László és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Mednyánszky László legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Flaming Landscape volt: 100 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 17%-ét teszi ki. Követik őket a The Poprad River Valley at Twilight és Summer Day. Shepherdess with a Goat Mednyánszky László összesen 1 500 látogatást generált: 900 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 100%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 200 látogatással. A látogatók Egységes színpaletta (Színharmónia) iránt érdeklődnek: a látogatások 83%-át, a művész katalógusának 52%-át teszi ki.

      A(z) Mednyánszky László legnépszerűbb 6 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Mednyánszky László 6 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Flaming Landscape 1 Flaming Landscape 100 látogatás · 16,7%
      2. The Poprad River Valley at Twilight 2 The Poprad River Valley at Twilight 100 látogatás · 16,7%
      3. Summer Day. Shepherdess with a Goat 3 Summer Day. Shepherdess with a Goat 100 látogatás · 16,7%
      4. Figure in a Park 4 Figure in a Park 100 látogatás · 16,7%
      5. Téli Éjszaka. Figura a Szegényhídön 5 Téli Éjszaka. Figura a Szegényhídön 100 látogatás · 16,7%
      6. The marshland 6 The marshland 100 látogatás · 16,7%

      Hány olvasó látogatja é月に Mednyánszky László oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026800400
      Aug 20260100
      Sze 2026100100

      Hány gyakran nyitják meg Mednyánszky László vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Mednyánszky László vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Téli Éjszaka. Figura a Szeg…00000000001000
      End of Life. Elderly Couple…000000000000
      Man Reading. Baron Eduard M…000000000000
      Village Boy with Moustaches000000000000
      Ült Szegény Pasztor000000000000
      Man with a Beard000000000000
      Portrait of a Young Officer000000000000
      Young Boy in a Hat000000000000
      Head of a Woman000000000000
      Study of a Soldier's Head i…000000000000

      Mely nyelveken olvassák Mednyánszky László műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Cseh20050,0%
      Angol20050,0%

      Naponta hány látogatása van Mednyánszky László-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt100
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt100
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt200
      pén 16 Okt (előrejelzés)100
      szo 17 Okt (előrejelzés)100
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)200
      pén 23 Okt (előrejelzés)100
      szo 24 Okt (előrejelzés)100
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)300
      pén 30 Okt (előrejelzés)200
      szo 31 Okt (előrejelzés)200
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0
      sze 4 Nov (előrejelzés)0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)300

      Kérdések Mednyánszky László kapcsán

      Melyik Mednyánszky László vászon a legnépszerűbb?

      Flaming Landscape az első helyen áll, 100 megtekintéssel (17% a(z) Mednyánszky László megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Mednyánszky László nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 500 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 900 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Mednyánszky László esetében?

      Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 83%-át, a katalógus 52%-ával szemben.