Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Laurent Garnier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Laurent Garnier és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Laurent Garnier legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a A sötét monokrom hegyvidéki köd suttogása a vágóhajló mellett volt: 2 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 77%-ét teszi ki. Követik őket a A sálvás árnyékai: Meditatív tanulmány köd és kő között és Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters Laurent Garnier összesen 2 700 látogatást generált: 0 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalakon. A figyelem 17%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 500 látogatással. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 93%-át, a művész katalógusának 25%-át teszi ki.
A(z) Laurent Garnier legnépszerűbb 5 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Laurent Garnier 5 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
0
1 500
Aug 2026
0
600
Sze 2026
0
500
Hány gyakran nyitják meg Laurent Garnier vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Laurent Garnier olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
56,2%
86,2%
Nyugodt
37,5%
13,8%
Belső elmélyülést sugárzó
6,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,2%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
8,3%
13,3%
Fényerék egyensúlya
29,2%
3,3%
Fényes
58,3%
83,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
91,7%
86,7%
Finom színtónusú
4,2%
13,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
4,2%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
87,0%
100,0%
Pasztell színek
8,7%
0,0%
Monokróm
4,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
75,0%
6,7%
Egyensúlyos
25,0%
93,3%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,7%
76,7%
Lágy
25,0%
0,0%
Egyensúlyozott
16,7%
16,7%
Erőteljes kontrasztú
12,5%
3,3%
Kijelentés
29,2%
3,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,2%
0,0%
Lágyan kevert paletta
8,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
4,2%
0,0%
Egységes színpaletta
79,2%
100,0%
Mely Laurent Garnier vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A sötét monokrom hegyvidéki…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
A sálvás árnyékai: Meditatí…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Magány monokróm ködben: Egy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolitikus csend: Meditatí…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szénszürkü csúcsok egy kany…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Magányos visszhangok a néma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ethereal Solitude: The Sile…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitude in Ochre: A Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Golden Ochre Cascades: A Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Laurent Garnier műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
100,0%
Naponta hány látogatása van Laurent Garnier-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Laurent Garnier kapcsán
Melyik Laurent Garnier vászon a legnépszerűbb?
A sötét monokrom hegyvidéki köd suttogása a vágóhajló mellett az első helyen áll, 2 300 megtekintéssel (77% a(z) Laurent Garnier megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 5 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Laurent Garnier nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
2 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 0 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Laurent Garnier esetében?
Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 93%-át, a katalógus 25%-ával szemben.