Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luca Di Tommè oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Luca Di Tommè számokban
Madonna and Child az a vászon Luca Di Tommè műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 30%-át teszi ki. Aztán Virgin and Child with Sts. Louis of Toulouse and Michael és Krisztus életének jelenetei. Összesen 1 600 látogatás esetén: 700 a festő oldalán, 900 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Kijelentés (Kontraszt) a katalógus 15% részének látogatásainak 50%-át teszi ki.
Luca Di Tommè: a 7 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Luca Di Tommè leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Luca Di Tommè olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
700
700
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Hogyan alakul Luca Di Tommè vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Luca Di Tommè vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
33,3%
33,3%
Elegáns
33,3%
33,3%
Békés, nyugodt
33,3%
33,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
46,2%
40,0%
Lágy árnyékok
30,8%
0,0%
Érezhető fényesség
15,4%
40,0%
Fényerék egyensúlya
7,7%
20,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
7,7%
30,0%
Finom színtónusú
30,8%
30,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
53,8%
30,0%
Egyértelmű színprészenység
7,7%
10,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,3%
57,1%
Semleges tónusok
8,3%
28,6%
Sötét tónusú
8,3%
14,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,5%
60,0%
Egyensúlyos
53,8%
30,0%
Élénk
7,7%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
15,4%
20,0%
Lágy
38,5%
10,0%
Egyensúlyozott
7,7%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
23,1%
20,0%
Kijelentés
15,4%
50,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
69,2%
70,0%
Egységes színpaletta
30,8%
30,0%
Hogyan alakulnak Luca Di Tommè kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Krisztus életének jelenetei
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Virgin and Child with Saints
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
De Geseling Van Christus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Sts.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St. Michael
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Luca Di Tommè olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
100
100,0%
Hogyan alakulnak Luca Di Tommè napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Luca Di Tommè: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Luca Di Tommè műveiből?
Madonna and Child: 300 látogatás, ami 30% a(z) Luca Di Tommè megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Luca Di Tommè?
1 600 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalán, 900 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Luca Di Tommè egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 50%-át teszi ki a 15% katalógusból.