Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luca Giordano oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Luca Giordano: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Fall of the Rebel Angels: 2 000 látogatás évente, ami 6% összes Luca Giordano kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Cynical Philospher és Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. A festő oldala: 3 600 megtekintés. Festmények: 30 800. Összesen: 34 400. A látogatószám csökken: 40%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 26 800 látogatás. A látogatók számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Erős színegyüntetés (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 52%-át, a vásznalak 36%-ét.
A(z) Luca Giordano 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Luca Giordano vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Luca Giordano oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
400
Júl 2026
2 000
24 800
Aug 2026
700
3 500
Sze 2026
400
2 100
Mikor nyitják meg a látogatók Luca Giordano vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Luca Giordano olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
83,3%
74,3%
Romantikus
0,0%
11,4%
Klasszikus
0,0%
7,9%
Elegáns
16,7%
2,9%
Nyugodt
0,0%
2,1%
Éteri
0,0%
1,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Erőteljes presence
16,7%
24,3%
Melankolikus
50,0%
20,7%
Drámai
16,7%
15,0%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
10,7%
Szellemi
0,0%
10,0%
Rejtélyes
0,0%
7,9%
Romantikus
16,7%
3,6%
Sötét és komoly
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
47,5%
Lágy árnyékok
24,0%
26,7%
Érezhető fényesség
8,0%
8,1%
Fényerék egyensúlya
6,0%
6,1%
Fényes
12,0%
11,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
24,9%
Finom színtónusú
40,0%
41,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
22,0%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
11,0%
Éles színűség
0,0%
0,6%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
75,5%
Pasztell színek
9,5%
9,7%
Semleges tónusok
9,5%
8,4%
Sötét tónusú
2,4%
3,2%
Monokróm
2,4%
3,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
42,6%
Egyensúlyos
46,0%
42,3%
Élénk
10,0%
15,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
17,4%
Lágy
12,0%
17,1%
Egyensúlyozott
16,0%
13,3%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
16,8%
Kijelentés
40,0%
35,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
10,4%
Lágyan kevert paletta
18,0%
11,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
10,4%
Erős színegyüntetés
36,0%
51,6%
Egységes színpaletta
14,0%
16,5%
Melyek Luca Giordano kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Fall of the Rebel Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
200
Psyche Honoured by the Peop…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Ecstasy of St. Francis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Death of Seneca
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Fiatal Bakkus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crucifixion of St Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Sisera legyőzése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
LE MARIAGE DE LA VIERGE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Rape of Europa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Marriage of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Milyen eszközökkel olvassák a Luca Giordano műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
30 400
88,4%
telefonok
3 400
9,9%
tabletek
600
1,7%
Milyen nyelven olvassák Luca Giordano műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
600
28,6%
Francia
400
19,0%
Spanyol
300
14,3%
Angol
200
9,5%
Koreai
200
9,5%
Német
100
4,8%
Portugál
100
4,8%
Orosz
100
4,8%
Svéd
100
4,8%
Naponta hány látogatása van Luca Giordano-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
1 300
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
1 100
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
400
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
700
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Luca Giordano kapcsán kérdeznek
Melyik Luca Giordano vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Fall of the Rebel Angels első helyen: 2 000 megtekintés, ami a nézettségek 6%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Luca Giordano olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
34 400 látogatás tizenkét hónapban: 3 600 a művész oldalán, 30 800 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Luca Giordano olvasói?
számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 88%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Luca Giordano felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 36% részét öveklik, de a látogatások 52% százalékát teszik ki.