Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Id. Lucas Cranach oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Id. Lucas Cranach és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Id. Lucas Cranach legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Édenbe Ádám és Éva volt: 3 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 7%-ét teszi ki. Követik őket a Ádám és Éva az Éden paradicsomban és Judit és Holofernes fejezete Id. Lucas Cranach összesen 47 300 látogatást generált: 6 800 a művész oldalán és 40 500 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 119%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 29 100 látogatással. A látogatók Angol (32%), Portugál (11%) és Orosz (11%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 43%-át, a művész katalógusának 28%-át teszi ki.
A(z) Id. Lucas Cranach legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Id. Lucas Cranach 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Id. Lucas Cranach oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 400
Júl 2026
2 000
27 100
Aug 2026
400
4 800
Sze 2026
4 200
7 200
Hány gyakran nyitják meg Id. Lucas Cranach vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Id. Lucas Cranach olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
11,5%
23,1%
Elegáns
30,8%
19,3%
Dramatikus
11,5%
20,1%
Romantikus
19,2%
19,0%
Nyugodt
0,0%
7,2%
Misztikus
7,7%
3,9%
Békés, nyugodt
3,9%
3,0%
Éteri
7,7%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
30,8%
29,5%
Melankolikus
19,2%
13,2%
Romantikus
11,5%
13,5%
Sötét és komoly
0,0%
8,7%
Nyugodt
3,9%
7,9%
Szellemi
0,0%
7,6%
Nosztalgikus
7,7%
4,5%
Drámai
11,5%
3,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
28,4%
Lágy árnyékok
56,0%
56,8%
Érezhető fényesség
12,0%
11,7%
Fényerék egyensúlya
2,0%
2,9%
Fényes
6,0%
0,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
18,5%
Finom színtónusú
28,0%
43,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
36,3%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
1,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,8%
93,9%
Semleges tónusok
6,8%
3,7%
Sötét tónusú
9,1%
2,4%
Monokróm
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
30,4%
Egyensúlyos
56,0%
66,9%
Élénk
6,0%
2,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
3,6%
Lágy
6,0%
8,8%
Egyensúlyozott
10,0%
8,6%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
21,6%
Kijelentés
52,0%
57,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
9,2%
Lágyan kevert paletta
12,0%
7,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
18,5%
Erős színegyüntetés
48,0%
55,4%
Egységes színpaletta
22,0%
9,9%
Mely Id. Lucas Cranach vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Édenbe Ádám és Éva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
600
1 300
Judit és Holofernes fejezete
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
200
800
Szegény Friedrich III királ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
Ádám és Éva az Éden paradic…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
600
800
Vénusz egy tájban állva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
200
Ádám és Éva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
200
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Paradise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
0
Lukas Spielhausen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cupid complaining to Venus.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Id. Lucas Cranach követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
39 300
83,1%
telefonok
6 600
14,0%
tabletek
1 400
3,0%
Mely nyelveken olvassák Id. Lucas Cranach műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 800
32,1%
Portugál
600
10,7%
Orosz
600
10,7%
Spanyol
300
5,4%
Olasz
300
5,4%
Arab
200
3,6%
Bolgár
200
3,6%
Francia
200
3,6%
Szlovák
200
3,6%
Svéd
200
3,6%
Naponta hány látogatása van Id. Lucas Cranach-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
800
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
1 100
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
1 100
csüt 8 Okt
1 100
pén 9 Okt
1 100
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
1 600
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 16 Okt (előrejelzés)
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
Kérdések Id. Lucas Cranach kapcsán
Melyik Id. Lucas Cranach vászon a legnépszerűbb?
Édenbe Ádám és Éva az első helyen áll, 3 300 megtekintéssel (7% a(z) Id. Lucas Cranach megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Id. Lucas Cranach nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
47 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 6 800 a művész oldalán és 40 500 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Id. Lucas Cranach alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%) eszközökön követik Id. Lucas Cranach-t; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Id. Lucas Cranach olvasói?
Angol (32%), Portugál (11%) és Orosz (11%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (32% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Id. Lucas Cranach esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 43%-át, a katalógus 28%-ával szemben.