Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lucas Van Valkenborch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lucas Van Valkenborch és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Lucas Van Valkenborch legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a View of Antwerp with the Frozen Schelde volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 22%-ét teszi ki. Követik őket a The Tower of Babel és The Massacre of the Innocents Lucas Van Valkenborch összesen 3 400 látogatást generált: 1 300 a művész oldalán és 2 100 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 100%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 000 látogatással. A látogatók számítógépek (85%) és telefonok (15%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 65%-át, a művész katalógusának 43%-át teszi ki.
A(z) Lucas Van Valkenborch legnépszerűbb 8 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Lucas Van Valkenborch 8 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Lucas Van Valkenborch oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
1 100
Aug 2026
0
400
Sze 2026
300
500
Hány gyakran nyitják meg Lucas Van Valkenborch vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Lucas Van Valkenborch olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
52,6%
Nosztalgikus
33,3%
31,6%
Játékos
16,7%
15,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
33,3%
26,3%
Energikus
16,7%
26,3%
Melankolikus
16,7%
26,3%
Örömteli
16,7%
15,8%
Nyugodt
16,7%
5,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
7,1%
0,0%
Lágy árnyékok
28,6%
13,0%
Érezhető fényesség
57,1%
73,9%
Fényerék egyensúlya
7,1%
13,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,9%
30,4%
Finom színtónusú
42,9%
65,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,3%
4,3%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
35,7%
30,4%
Egyensúlyos
64,3%
69,6%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
14,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,3%
21,7%
Kijelentés
71,4%
78,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,3%
13,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
7,1%
13,0%
Erős színegyüntetés
78,6%
73,9%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Mely Lucas Van Valkenborch vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Tower of Babel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
Landscape in Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Landscape in Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Landscape with a Rural Fest…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Antwerp with the Fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
View of Huy from Ahin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rocky Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paisaje con foundries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Lucas Van Valkenborch követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
85,3%
telefonok
500
14,7%
Mely nyelveken olvassák Lucas Van Valkenborch műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Szlovák
200
66,7%
Német
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Lucas Van Valkenborch-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
0
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt (előrejelzés)
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
Kérdések Lucas Van Valkenborch kapcsán
Melyik Lucas Van Valkenborch vászon a legnépszerűbb?
View of Antwerp with the Frozen Schelde az első helyen áll, 500 megtekintéssel (22% a(z) Lucas Van Valkenborch megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Lucas Van Valkenborch nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 400 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 300 a művész oldalán és 2 100 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Lucas Van Valkenborch alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (85%) és telefonok (15%) eszközökön követik Lucas Van Valkenborch-t; a számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Lucas Van Valkenborch esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 65%-át, a katalógus 43%-ával szemben.