Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lucio Fontana oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lucio Fontana: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Concetto spaziale, Attesa: 1 500 látogatás évente, ami 20% összes Lucio Fontana kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Space Concept ,Waiting és Concetto spaziale, Attese. A festő oldala: 14 200 megtekintés. Festmények: 5 700. Összesen: 19 900. A látogatószám növekszik: 15% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 9 900 látogatás. A olvasók Angol (37%), Orosz (16%) és Portugál (12%) nyelven beszélnek. A látogatók telefonok (51%), számítógépek (45%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. Egységes színpaletta (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 78%-át, a vásznalak 56%-ét.
A(z) Lucio Fontana 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Lucio Fontana vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Lucio Fontana oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
6 200
3 700
Aug 2026
3 100
1 500
Sze 2026
4 900
400
Mikor nyitják meg a látogatók Lucio Fontana vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Lucio Fontana olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
40,0%
28,9%
Modern
13,3%
30,3%
Nyugodt
17,8%
22,4%
Békés, nyugodt
15,6%
11,8%
Elegáns
8,9%
5,3%
Dramatikus
4,4%
1,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
82,2%
89,5%
Rejtélyes
6,7%
5,3%
Nyugodt
4,4%
2,6%
Drámai
2,2%
2,6%
Melankolikus
2,2%
0,0%
Sötét és komoly
2,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
10,5%
Lágy árnyékok
15,6%
21,1%
Érezhető fényesség
20,0%
22,4%
Fényerék egyensúlya
13,3%
7,9%
Fényes
31,1%
38,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
68,9%
52,6%
Finom színtónusú
8,9%
4,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,2%
9,2%
Egyértelmű színprészenység
17,8%
30,3%
Éles színűség
2,2%
4,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Monokróm
29,3%
25,7%
Sötét tónusú
14,6%
31,1%
Semleges tónusok
29,3%
23,0%
Földszínek
21,9%
18,9%
Pasztell színek
4,9%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,4%
48,7%
Egyensúlyos
17,8%
19,7%
Élénk
17,8%
31,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
76,3%
Lágy
6,7%
7,9%
Egyensúlyozott
2,2%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
4,4%
2,6%
Kijelentés
26,7%
13,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
11,1%
2,6%
Lágyan kevert paletta
4,4%
2,6%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
28,9%
17,1%
Egységes színpaletta
55,6%
77,6%
Melyek Lucio Fontana kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Uzári koncepció (Az éjszaka)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Térbeli Koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Térbeli koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Térbeli koncepció
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Struttura al neon per la IX…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Uzvari mennyezet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Spatial Concept
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Concetto spaziale, Attese
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Concetto spaziale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Signorina seduta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Lucio Fontana műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
10 200
51,3%
számítógépek
9 000
45,2%
tabletek
700
3,5%
Milyen nyelven olvassák Lucio Fontana műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 600
37,2%
Orosz
700
16,3%
Portugál
500
11,6%
Spanyol
300
7,0%
Olasz
200
4,7%
Koreai
200
4,7%
Holland
200
4,7%
Török
200
4,7%
Német
100
2,3%
Román
100
2,3%
Naponta hány látogatása van Lucio Fontana-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
300
hét 21 Sze
100
kedd 22 Sze
600
sze 23 Sze
500
csüt 24 Sze
300
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt (előrejelzés)
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Lucio Fontana kapcsán kérdeznek
Melyik Lucio Fontana vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Concetto spaziale, Attesa első helyen: 1 500 megtekintés, ami a nézettségek 20%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Lucio Fontana olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
19 900 látogatás tizenkét hónapban: 14 200 a művész oldalán, 5 700 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Lucio Fontana olvasói?
telefonok (51%), számítógépek (45%) és tabletek (4%) eszközöket használnak; a(z) telefonok eszközök a látogatások 51%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Lucio Fontana olvasói?
Angol (37%), Orosz (16%) és Portugál (12%); a(z) Angol nyelv 37%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Lucio Fontana felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egységes színpaletta (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 56% részét öveklik, de a látogatások 78% százalékát teszik ki.