Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luiz Zerbini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Luiz Zerbini és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Luiz Zerbini legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Hortelã volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 40%-ét teszi ki. Követik őket a Pau brasil és The Island Luiz Zerbini összesen 1 700 látogatást generált: 1 000 a művész oldalán és 700 az egyes vásznalakon. A figyelem 67%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Sze 2026 volt, 900 látogatással. A látogatók Békés, nyugodt (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 67%-át, a művész katalógusának 33%-át teszi ki.
A(z) Luiz Zerbini legnépszerűbb 6 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Luiz Zerbini 6 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
800
100
Okt 2026
200
100
Hány gyakran nyitják meg Luiz Zerbini vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Luiz Zerbini olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
66,7%
Természetközeli
33,3%
16,7%
Karakteres
16,7%
16,7%
Dramatikus
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
83,3%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
16,7%
Melankolikus
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
8,3%
20,0%
Érezhető fényesség
25,0%
10,0%
Fényerék egyensúlya
41,7%
60,0%
Fényes
25,0%
10,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
75,0%
90,0%
Finom színtónusú
16,7%
10,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
8,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
80,0%
100,0%
Sötét tónusú
10,0%
0,0%
Földszínek
10,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
58,3%
80,0%
Egyensúlyos
41,7%
20,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,3%
0,0%
Lágy
33,3%
60,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
0,0%
0,0%
Kijelentés
58,3%
40,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,7%
20,0%
Erős színegyüntetés
16,7%
10,0%
Egységes színpaletta
58,3%
70,0%
Mely Luiz Zerbini vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Hortelã
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Bananeira
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Trepadeira
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Island
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Areca
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mostera deliciosa Leaf
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Palmas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pau brasil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Brumadinho
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Luiz Zerbini műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Luiz Zerbini-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Luiz Zerbini kapcsán
Melyik Luiz Zerbini vászon a legnépszerűbb?
Hortelã az első helyen áll, 400 megtekintéssel (40% a(z) Luiz Zerbini megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Luiz Zerbini nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 000 a művész oldalán és 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Luiz Zerbini esetében?
Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 67%-át, a katalógus 33%-ával szemben.