Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lyonel Feininger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lyonel Feininger: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The honeymooners: 1 600 látogatás évente, ami 13% összes Lyonel Feininger kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Gelmeroda IX és On the Bridge (Ober-Weimar). A festő oldala: 8 400 megtekintés. Festmények: 9 400. Összesen: 17 800. A látogatószám növekszik: 97% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 6 800 látogatás. A olvasók Német (60%), Koreai (10%) és Cseh (5%) nyelven beszélnek. A czytók Németország (48%), Olaszország (12%) és Dél-Korea (10%) országokban élnek. A látogatók számítógépek (51%), telefonok (38%) és tabletek (11%) eszközökön böngésznek. Érezhető fényesség (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 54%-át, a vásznalak 26%-ét.
A(z) Lyonel Feininger 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Lyonel Feininger vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Lyonel Feininger oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 100
4 700
Aug 2026
900
1 400
Sze 2026
1 800
1 100
Okt 2026
3 600
2 100
Mikor nyitják meg a látogatók Lyonel Feininger vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Lyonel Feininger olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
44,4%
24,2%
Békés, nyugodt
33,3%
22,7%
Nosztalgikus
0,0%
24,2%
Nyugodt
0,0%
13,6%
Modern
11,1%
6,1%
Karakteres
11,1%
3,0%
Játékos
0,0%
4,5%
Misztikus
0,0%
1,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
0,0%
24,2%
Nyugodt
33,3%
16,7%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
19,7%
Melankolikus
11,1%
15,2%
Szellemi
11,1%
6,1%
Rejtélyes
11,1%
4,5%
Drámai
11,1%
3,0%
Energikus
11,1%
3,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,8%
Lágy árnyékok
6,0%
10,5%
Érezhető fényesség
26,0%
54,0%
Fényerék egyensúlya
48,0%
25,0%
Fényes
18,0%
9,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
19,4%
Finom színtónusú
34,0%
33,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
21,8%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
22,6%
Éles színűség
2,0%
3,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
74,4%
53,8%
Sötét tónusú
11,6%
38,5%
Monokróm
7,0%
2,9%
Pasztell színek
4,7%
2,9%
Földszínek
2,3%
1,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
16,1%
Egyensúlyos
52,0%
50,8%
Élénk
22,0%
33,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
32,0%
14,5%
Lágy
16,0%
6,5%
Egyensúlyozott
8,0%
9,7%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
29,0%
Kijelentés
34,0%
40,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
33,1%
Lágyan kevert paletta
8,0%
11,3%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
13,7%
Erős színegyüntetés
20,0%
23,4%
Egységes színpaletta
56,0%
18,6%
Melyek Lyonel Feininger kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
200
Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Sailing Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Gelmeroda XI
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Green Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zeitungsleser (Newspaper Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
On the Bridge (Ober-Weimar)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
500
Milyen eszközökkel olvassák a Lyonel Feininger műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 100
51,1%
telefonok
6 800
38,2%
tabletek
1 900
10,7%
Milyen nyelven olvassák Lyonel Feininger műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
2 400
60,0%
Koreai
400
10,0%
Cseh
200
5,0%
Angol
200
5,0%
Orosz
200
5,0%
Spanyol
100
2,5%
Finn
100
2,5%
Francia
100
2,5%
Olasz
100
2,5%
Japán
100
2,5%
Naponta hány látogatása van Lyonel Feininger-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
400
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
400
szo 24 Okt
1 000
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
300
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
500
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov
400
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
300
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
400
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
400
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
400
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Lyonel Feininger kapcsán kérdeznek
Melyik Lyonel Feininger vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The honeymooners első helyen: 1 600 megtekintés, ami a nézettségek 13%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Lyonel Feininger olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
17 800 látogatás tizenkét hónapban: 8 400 a művész oldalán, 9 400 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Lyonel Feininger olvasói?
számítógépek (51%), telefonok (38%) és tabletek (11%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 51%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Lyonel Feininger olvasói?
Német (60%), Koreai (10%) és Cseh (5%); a(z) Német nyelv 60%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Lyonel Feininger felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 26% részét öveklik, de a látogatások 54% százalékát teszik ki.