Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marsden Hartley oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Marsden Hartley és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Marsden Hartley legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Fruit Still Life volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 4%-ét teszi ki. Követik őket a The Ice Hole és Halló a hegyek háza Marsden Hartley összesen 7 700 látogatást generált: 1 200 a művész oldalán és 6 500 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 29%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 5 000 látogatással. A látogatók számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nyugodt (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 27%-át, a művész katalógusának 0%-át teszi ki.
A(z) Marsden Hartley legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Marsden Hartley 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
900
Júl 2026
600
4 400
Aug 2026
0
700
Sze 2026
400
500
Hány gyakran nyitják meg Marsden Hartley vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Marsden Hartley olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
25,0%
45,5%
Nyugodt
0,0%
27,3%
Dramatikus
50,0%
9,1%
Karakteres
25,0%
0,0%
Természetes tónusú
0,0%
9,1%
Nosztalgikus
0,0%
9,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
25,0%
45,5%
Melankolikus
0,0%
27,3%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
18,2%
Sötét és komoly
25,0%
9,1%
Energikus
25,0%
0,0%
Erőteljes presence
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
18,6%
Lágy árnyékok
36,0%
38,6%
Érezhető fényesség
22,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
18,0%
7,1%
Fényes
4,0%
4,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
24,3%
Finom színtónusú
20,0%
32,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
21,4%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
21,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,4%
45,8%
Sötét tónusú
20,0%
31,2%
Semleges tónusok
25,7%
22,9%
Monokróm
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
31,4%
Egyensúlyos
54,0%
54,3%
Élénk
16,0%
14,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
4,3%
Lágy
14,0%
8,6%
Egyensúlyozott
8,0%
10,0%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
35,7%
Kijelentés
46,0%
41,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
32,9%
Lágyan kevert paletta
24,0%
14,3%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,9%
Erős színegyüntetés
24,0%
30,0%
Egységes színpaletta
16,0%
10,0%
Mely Marsden Hartley vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Himmel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait Arrangement
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Yliaster (Paracelsus)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Halló a hegyek háza
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Great Good Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Moraine, Dogtown Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Autumn Cascade I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madawaska-Acadian Light-Hea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Marsden Hartley követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 000
90,9%
telefonok
700
9,1%
Mely nyelveken olvassák Marsden Hartley műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Dán
100
25,0%
Angol
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Lengyel
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Marsden Hartley-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
100
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt (előrejelzés)
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
Kérdések Marsden Hartley kapcsán
Melyik Marsden Hartley vászon a legnépszerűbb?
Fruit Still Life az első helyen áll, 300 megtekintéssel (4% a(z) Marsden Hartley megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Marsden Hartley nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
7 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 200 a művész oldalán és 6 500 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Marsden Hartley alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközökön követik Marsden Hartley-t; a számítógépek eszközök a látogatások 91%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Marsden Hartley esetében?
Nyugodt (Hangulat): a látogatások 27%-át, a katalógus 0%-ával szemben.