Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Martinet Pierre Népszerűség és látogatói statisztikák

      1781 – 1815

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Martinet Pierre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Martinet Pierre számokban

      Cheval de Napoléon Ier Le Major az a vászon Martinet Pierre műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 22%-át teszi ki. Aztán Cheval de Napoléon Ier La Belle és Cheval de Napoléon Ier Le Sahara. Összesen 1 000 látogatás esetén: 300 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 100%%-kal kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 600 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a katalógus 33% részének látogatásainak 56%-át teszi ki.

      Martinet Pierre: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Martinet Pierre leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Cheval de Napoléon Ier Le Major 1 Cheval de Napoléon Ier Le Major 200 látogatás · 22,2%
      2. Cheval de Napoléon Ier La Belle 2 Cheval de Napoléon Ier La Belle 200 látogatás · 22,2%
      3. Cheval de Napoléon Ier Le Sahara 3 Cheval de Napoléon Ier Le Sahara 200 látogatás · 22,2%
      4. Cheval de Napoléon Ier Le Vizir 4 Cheval de Napoléon Ier Le Vizir 100 látogatás · 11,1%
      5. Cheval de Napoléon Ier L'Aboukir 5 Cheval de Napoléon Ier L'Aboukir 100 látogatás · 11,1%
      6. Cheval de Napoléon Ier Le Cheikh 6 Cheval de Napoléon Ier Le Cheikh 100 látogatás · 11,1%

      Hogyan változik Martinet Pierre olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026200400
      Aug 20260100
      Sze 2026100200
      Okt 202600

      Hogyan alakul Martinet Pierre vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Martinet Pierre kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Cheval de Napoléon Ier Le S…00000000001000
      Cheval de Napoléon Ier La B…0000000010001000
      Cheval de Napoléon Ier Le M…0000000010010000
      Cheval de Napoléon Ier Le D…000000000000
      Cheval de Napoléon Ier Le C…00000000100000
      Cheval de Napoléon Ier Le T…000000000000
      Cheval de Napoléon Ier L'Ab…00000000100000
      Cheval de Napoléon Ier Le V…000000000000
      Cheval de Napoléon Ier Le F…000000000000

      Mely nyelveket használják Martinet Pierre olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Hogyan alakulnak Martinet Pierre napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt100
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0

      Martinet Pierre: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Martinet Pierre műveiből?

      Cheval de Napoléon Ier Le Major: 200 látogatás, ami 22% a(z) Martinet Pierre megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Martinet Pierre?

      1 000 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalán, 700 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Martinet Pierre egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 56%-át teszi ki a 33% katalógusból.