Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Master Francke oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Master Francke és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Master Francke legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a The Martyrdom of Saint Thomas of Canterbury volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 31%-ét teszi ki. Követik őket a Resurrection of Christ és Barbara Altar, inside the wing Master Francke összesen 1 600 látogatást generált: 600 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 500%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 700 látogatással. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) iránt érdeklődnek: a látogatások 75%-át, a művész katalógusának 37%-át teszi ki.
A(z) Master Francke legnépszerűbb 8 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Master Francke 8 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
200
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
300
300
Hány gyakran nyitják meg Master Francke vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Master Francke olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
30,0%
41,7%
Reményt sugárzó
10,0%
33,3%
Szellemi
30,0%
16,7%
Sötét és komoly
30,0%
8,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
5,3%
6,2%
Lágy árnyékok
42,1%
18,8%
Érezhető fényesség
52,6%
75,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
0,0%
0,0%
Finom színtónusú
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,1%
6,2%
Egyértelmű színprészenység
73,7%
93,8%
Éles színűség
5,3%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
77,8%
93,8%
Földszínek
16,7%
6,2%
Semleges tónusok
5,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
0,0%
0,0%
Egyensúlyos
26,3%
12,5%
Élénk
73,7%
87,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
21,1%
12,5%
Egyensúlyozott
10,5%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
31,6%
12,5%
Kijelentés
36,8%
75,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
26,3%
56,2%
Erős színegyüntetés
63,2%
37,5%
Egységes színpaletta
10,5%
6,2%
Mely Master Francke vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Dormition of the Mother of…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Birth of Jesus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Martyrdom of Saint Thom…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Entombment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resurrection of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Adoration of the Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Mocking of Saint Thomas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Women at the Cross (fra…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Barbara Altar, inside the w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Master Francke műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Chinese
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Master Francke-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
300
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Master Francke kapcsán
Melyik Master Francke vászon a legnépszerűbb?
The Martyrdom of Saint Thomas of Canterbury az első helyen áll, 500 megtekintéssel (31% a(z) Master Francke megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Master Francke nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 600 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 600 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Master Francke esetében?
Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 75%-át, a katalógus 37%-ával szemben.