Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Maurice Cullen Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1866 – 1934

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maurice Cullen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Maurice Cullen és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Maurice Cullen legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Log Cutters, Winter, Quebec volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 33%-ét teszi ki. Követik őket a Ice Harvest és Misty Morning, Fishing Boats at Harbour Maurice Cullen összesen 1 500 látogatást generált: 500 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 33%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 700 látogatással. A látogatók Monokróm (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 83%-át, a művész katalógusának 38%-át teszi ki.

      A(z) Maurice Cullen legnépszerűbb 6 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Maurice Cullen 6 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 látogatás · 33,3%
      2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 látogatás · 25,0%
      3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 látogatás · 16,7%
      4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 látogatás · 8,3%
      5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 látogatás · 8,3%
      6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 látogatás · 8,3%

      Hány olvasó látogatja é月に Maurice Cullen oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 2026400300
      Aug 20260300
      Sze 20260400

      Hány gyakran nyitják meg Maurice Cullen vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Maurice Cullen vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      March on the Cache River000000000000
      The Mill Stream000000000000
      Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
      Logging in Winter, Beaupré000000000000
      Misty Afternoon, St. John's…000000000000
      Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
      Ice Breaking, L'Assomption000000000000
      The Ice Cutting on the St.…000000000000
      Ice Cutters, Longueil00000000010000
      Ice Harvest00000000000200

      Mely nyelveken olvassák Maurice Cullen műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Maurice Cullen-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      hét 21 Sze300
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt100
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Maurice Cullen kapcsán

      Melyik Maurice Cullen vászon a legnépszerűbb?

      Log Cutters, Winter, Quebec az első helyen áll, 400 megtekintéssel (33% a(z) Maurice Cullen megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Maurice Cullen nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 500 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 500 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Maurice Cullen esetében?

      Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 83%-át, a katalógus 38%-ával szemben.