Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maurice Prendergast oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Maurice Prendergast: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Still Life: 1 200 látogatás évente, ami 3% összes Maurice Prendergast kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Landscape (Park Scene és Fantasy (also known as Landscape with Figures). A festő oldala: 2 500 megtekintés. Festmények: 38 700. Összesen: 41 200. A látogatószám csökken: 63%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 36 500 látogatás. A látogatók számítógépek (99%), telefonok (0%) és tabletek (0%) eszközökön böngésznek. Nyugodt (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 34%-át, a vásznalak 10%-ét.
A(z) Maurice Prendergast 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Maurice Prendergast vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Maurice Prendergast oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
2 100
Júl 2026
1 700
34 800
Aug 2026
400
1 500
Sze 2026
400
300
Mikor nyitják meg a látogatók Maurice Prendergast vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Maurice Prendergast olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
35,9%
Játékos
40,0%
21,1%
Nyugodt
0,0%
14,7%
Nosztalgikus
10,0%
7,7%
Természetközeli
0,0%
7,7%
Karakteres
0,0%
3,2%
Éteri
0,0%
2,6%
Trendi
0,0%
2,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
50,0%
37,6%
Nyugodt
10,0%
34,4%
Nyugodt
30,0%
12,7%
Belső elmélyülést sugárzó
10,0%
5,7%
Energikus
0,0%
3,8%
Nosztalgikus
0,0%
2,5%
Melankolikus
0,0%
1,9%
Erőteljes presence
0,0%
0,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
2,0%
Lágy árnyékok
12,0%
21,8%
Érezhető fényesség
56,0%
45,6%
Fényerék egyensúlya
20,0%
24,0%
Fényes
12,0%
6,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
7,6%
Finom színtónusú
34,0%
29,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
46,8%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
16,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
52,6%
41,4%
Földszínek
26,3%
40,2%
Sötét tónusú
18,4%
13,6%
Pasztell színek
2,6%
3,2%
Természet
0,0%
1,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
6,0%
4,7%
Egyensúlyos
66,0%
68,1%
Élénk
28,0%
27,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
11,5%
Lágy
30,0%
26,5%
Egyensúlyozott
12,0%
18,6%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
31,1%
Kijelentés
24,0%
12,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
34,0%
35,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
19,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
11,8%
Erős színegyüntetés
24,0%
27,0%
Egységes színpaletta
10,0%
7,1%
Melyek Maurice Prendergast kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
White House—Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Egy Szomorú Nap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
In Luxembourg Gardens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fantasy (also known as Land…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
Portrait of a Girl with Flo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape near Hahant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Children at Play
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Holidays
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Lighthouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le Rouge Portrait of Miss E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Maurice Prendergast műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
40 900
99,3%
telefonok
200
0,5%
tabletek
100
0,2%
Milyen nyelven olvassák Maurice Prendergast műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
66,7%
Spanyol
100
16,7%
Francia
100
16,7%
Naponta hány látogatása van Maurice Prendergast-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Maurice Prendergast kapcsán kérdeznek
Melyik Maurice Prendergast vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Still Life első helyen: 1 200 megtekintés, ami a nézettségek 3%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Maurice Prendergast olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
41 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 38 700 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Maurice Prendergast olvasói?
számítógépek (99%), telefonok (0%) és tabletek (0%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 99%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Maurice Prendergast felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 10% részét öveklik, de a látogatások 34% százalékát teszik ki.