Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Michael Mazur Népszerűség és látogatói statisztikák

      1935 – 2009

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Michael Mazur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Michael Mazur számokban

      (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet az a vászon Michael Mazur műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 29%-át teszi ki. Aztán Wakeby Night és (The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine. Összesen 1 000 látogatás esetén: 300 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 800 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Lágy árnyékok (Fényerő) a katalógus 10% részének látogatásainak 29%-át teszi ki.

      Michael Mazur: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Michael Mazur leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet 1 (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet 200 látogatás · 28,6%
      2. Wakeby Night 2 Wakeby Night, 1983 100 látogatás · 14,3%
      3. (The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine 3 (The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine, 1968 100 látogatás · 14,3%
      4. (The Artist and Model, portfolio) The Chair 4 (The Artist and Model, portfolio) The Chair, 1968 100 látogatás · 14,3%
      5. Island in Moonlight 5 Island in Moonlight, 1987 100 látogatás · 14,3%
      6. (The Artist and the Model, portfolio) Confrontation 6 (The Artist and the Model, portfolio) Confrontation, 1968 100 látogatás · 14,3%

      Hogyan változik Michael Mazur olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026300500
      Aug 202600
      Sze 20260100
      Okt 20260100

      Hogyan alakul Michael Mazur vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Michael Mazur kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      (The Artist and the Model,…00000000001000
      (The Artist and Model, port…00000000100000
      (The Artist and the Model,…000000000000
      (The Artist and Model, port…000000000000
      (The Artist and Model, port…000000000000
      (The Artist and Model, port…000000000000
      Mirror000000000000
      Mirror 1000000000000
      The Artist and Model000000000000
      (The Artist and the Model,…000000000000

      Mely nyelveket használják Michael Mazur olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Hogyan alakulnak Michael Mazur napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0
      pén 27 Nov (előrejelzés)0

      Michael Mazur: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Michael Mazur műveiből?

      (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet: 200 látogatás, ami 29% a(z) Michael Mazur megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Michael Mazur?

      1 000 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalán, 700 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Michael Mazur egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 29%-át teszi ki a 10% katalógusból.