Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Mihály Munkácsy Az olvasók és a vászonok

      1844 – 1900

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mihály Munkácsy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Mihály Munkácsy: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: untitled (9901): 300 látogatás évente, ami 16% összes Mihály Munkácsy kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi a self portrait of the artist és maternal happiness. A festő oldala: 900 megtekintés. Festmények: 1 800. Összesen: 2 700. A látogatószám növekszik: 600% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 800 látogatás. Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 42%-át, a vásznalak 22%-ét.

      A(z) Mihály Munkácsy 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Mihály Munkácsy vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. untitled (9901) 1 untitled (9901) 300 látogatás · 15,8%
      2. a self portrait of the artist 2 a self portrait of the artist 200 látogatás · 10,5%
      3. maternal happiness 3 maternal happiness 200 látogatás · 10,5%
      4. a portrait of the princess soutzo 4 a portrait of the princess soutzo 100 látogatás · 5,3%
      5. untitled (4051) 5 untitled (4051) 100 látogatás · 5,3%
      6. In The Barbizon Woods - 6 In The Barbizon Woods - 100 látogatás · 5,3%
      7. untitled (2598) 7 untitled (2598) 100 látogatás · 5,3%
      8. untitled (5193) 8 untitled (5193) 100 látogatás · 5,3%
      9. untitled (2957) 9 untitled (2957) 100 látogatás · 5,3%
      10. Hungarian Rider On The Evening Way Home 10 Hungarian Rider On The Evening Way Home 100 látogatás · 5,3%

      Mikor látogatják el az olvasók a Mihály Munkácsy oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 20261001 700
      Aug 20261000
      Sze 2026600100

      Mikor nyitják meg a látogatók Mihály Munkácsy vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Mihály Munkácsy kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      lady seated at her needlewo…000000000000
      a lady seated in an elegant…000000000000
      a self portrait of the arti…0000000001000100
      a portrait of the princess…00000000010000
      Enough, dear mother!000000000000
      The faggot gatherer000000000000
      trop de belle mere000000000000
      untitled (2957)00000000010000
      untitled (9901)00000000030000
      untitled (6571)000000000000

      Milyen nyelven olvassák Mihály Munkácsy műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol20066,7%
      Lengyel10033,3%

      Naponta hány látogatása van Mihály Munkácsy-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze100
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze100
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt100
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)100
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)100
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)100
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Mihály Munkácsy kapcsán kérdeznek

      Melyik Mihály Munkácsy vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      untitled (9901) első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 16%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Mihály Munkácsy olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 700 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 1 800 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Mihály Munkácsy felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 22% részét öveklik, de a látogatások 42% százalékát teszik ki.