Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Nathaniel Rogers oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Nathaniel Rogers számokban
Portrait of a Gentleman az a vászon Nathaniel Rogers műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 29%-át teszi ki. Aztán Portrait of a Lady és Portrait of a Gentleman. Összesen 900 látogatás esetén: 200 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 800 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Pasztell színek (Színpaletta) a katalógus 6% részének látogatásainak 50%-át teszi ki.
Nathaniel Rogers: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Nathaniel Rogers leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Nathaniel Rogers olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Hogyan alakul Nathaniel Rogers vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Nathaniel Rogers vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
78,6%
100,0%
Nosztalgikus
14,3%
0,0%
Romantikus
7,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
42,9%
66,7%
Sötét és komoly
35,7%
33,3%
Nyugodt
14,3%
0,0%
Nosztalgikus
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
0,0%
Lágy árnyékok
8,0%
28,6%
Érezhető fényesség
36,0%
14,3%
Fényerék egyensúlya
32,0%
28,6%
Fényes
12,0%
28,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
92,0%
85,7%
Finom színtónusú
8,0%
14,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
77,8%
50,0%
Földszínek
16,7%
0,0%
Pasztell színek
5,6%
50,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
88,0%
85,7%
Egyensúlyos
12,0%
14,3%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
20,0%
14,3%
Egyensúlyozott
4,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
28,6%
Kijelentés
44,0%
57,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
14,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
24,0%
14,3%
Egységes színpaletta
68,0%
71,4%
Hogyan alakulnak Nathaniel Rogers kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jean Pierre Barre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Humphry Howland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
John Ludlow Morton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joshua B...
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Nathaniel Rogers olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Nathaniel Rogers napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Nathaniel Rogers: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Nathaniel Rogers műveiből?
Portrait of a Gentleman: 200 látogatás, ami 29% a(z) Nathaniel Rogers megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Nathaniel Rogers?
900 tizenkét hónap alatt (200 a művész oldalán, 700 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Nathaniel Rogers egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Pasztell színek (Színpaletta): a látogatások 50%-át teszi ki a 6% katalógusból.