Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Roerich Nicholas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Roerich Nicholas: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Mother of the World: 4 500 látogatás évente, ami 2% összes Roerich Nicholas kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Agni Yoga és Remember. A festő oldala: 11 600 megtekintés. Festmények: 199 000. Összesen: 210 600. A látogatószám növekszik: 48% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 170 500 látogatás. A olvasók Angol (28%), Olasz (21%) és Orosz (16%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (92%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Szellemi (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 28%-át, a vásznalak 18%-ét.
A(z) Roerich Nicholas 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Roerich Nicholas vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Roerich Nicholas oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
10 700
Júl 2026
4 700
165 800
Aug 2026
1 600
10 200
Sze 2026
5 200
12 300
Mikor nyitják meg a látogatók Roerich Nicholas vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Roerich Nicholas olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
28,6%
33,5%
Békés, nyugodt
42,9%
24,9%
Éteri
10,7%
19,2%
Nyugodt
10,7%
13,2%
Romantikus
0,0%
2,9%
Dramatikus
0,0%
2,6%
Nosztalgikus
7,1%
1,1%
Természetes tónusú
0,0%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
17,9%
27,9%
Nyugodt
42,9%
23,2%
Rejtélyes
14,3%
23,2%
Belső elmélyülést sugárzó
7,1%
10,3%
Nyugodt
10,7%
3,9%
Nosztalgikus
7,1%
2,9%
Melankolikus
0,0%
2,7%
Drámai
0,0%
2,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
10,0%
Lágy árnyékok
18,0%
18,2%
Érezhető fényesség
34,0%
29,1%
Fényerék egyensúlya
24,0%
23,5%
Fényes
14,0%
19,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
26,6%
Finom színtónusú
14,0%
18,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
30,8%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
20,9%
Éles színűség
4,0%
2,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
44,7%
41,9%
Sötét tónusú
18,4%
25,8%
Földszínek
15,8%
15,0%
Monokróm
13,2%
11,3%
Pasztell színek
7,9%
4,8%
Természet
0,0%
0,7%
Élénk
0,0%
0,4%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
21,6%
Egyensúlyos
56,0%
47,4%
Élénk
24,0%
31,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
27,7%
Lágy
20,0%
25,2%
Egyensúlyozott
12,0%
9,5%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
15,6%
Kijelentés
20,0%
22,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
19,5%
Lágyan kevert paletta
14,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
30,0%
29,4%
Egységes színpaletta
30,0%
27,6%
Melyek Roerich Nicholas kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Trezor Világa (Čintamani)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
700
Bhagavan
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
0
Great rider. Rigden Jyepo -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Agni Yoga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
500
1 600
Sonf of the Waterfall 1937
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Krisna (Tavasz Kulu-ban)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
100
1 000
Fairest City - the anger fo…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
100
100
Kuluta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Chintamani
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Costume design for Rimsky-K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Roerich Nicholas műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
193 400
91,8%
telefonok
16 000
7,6%
tabletek
1 200
0,6%
Milyen nyelven olvassák Roerich Nicholas műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 900
27,9%
Olasz
1 400
20,6%
Orosz
1 100
16,2%
Szlovák
800
11,8%
Spanyol
400
5,9%
Finn
200
2,9%
Arab
100
1,5%
Bolgár
100
1,5%
Német
100
1,5%
Francia
100
1,5%
Naponta hány látogatása van Roerich Nicholas-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
2 300
pén 25 Sze
1 500
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
1 300
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
3 500
pén 2 Okt
1 400
szo 3 Okt
1 200
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
1 800
sze 7 Okt
2 000
csüt 8 Okt
900
pén 9 Okt
1 200
szo 10 Okt
1 500
vas 11 Okt
1 600
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
1 100
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
2 400
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 400
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 500
hét 26 Okt (előrejelzés)
400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 600
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 600
hét 2 Nov (előrejelzés)
500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
Amit a látogatók Roerich Nicholas kapcsán kérdeznek
Melyik Roerich Nicholas vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Mother of the World első helyen: 4 500 megtekintés, ami a nézettségek 2%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Roerich Nicholas olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
210 600 látogatás tizenkét hónapban: 11 600 a művész oldalán, 199 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Roerich Nicholas olvasói?
számítógépek (92%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Roerich Nicholas olvasói?
Angol (28%), Olasz (21%) és Orosz (16%); a(z) Angol nyelv 28%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Roerich Nicholas felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Szellemi (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 18% részét öveklik, de a látogatások 28% százalékát teszik ki.