Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Poussin Nicolas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Poussin Nicolas: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Et in Arcadia Ego (Poussin): 25 400 látogatás évente, ami 15% összes Poussin Nicolas kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Betűség a Kertekben és Et in Arcadia Ego. A festő oldala: 22 200 megtekintés. Festmények: 158 900. Összesen: 181 100. A látogatószám csökken: 20%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 123 300 látogatás. A olvasók Angol (33%), Grúz (14%) és Orosz (14%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Finom színtónusú (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 46%-át, a vásznalak 30%-ét.
A(z) Poussin Nicolas 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Poussin Nicolas vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Poussin Nicolas oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
5 400
Júl 2026
7 000
116 300
Aug 2026
5 700
23 200
Sze 2026
9 200
14 000
Mikor nyitják meg a látogatók Poussin Nicolas vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Poussin Nicolas olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
28,6%
26,7%
Elegáns
34,7%
22,2%
Nyugodt
6,1%
22,2%
Klasszikus
12,2%
11,6%
Békés, nyugodt
16,3%
11,1%
Romantikus
0,0%
4,3%
Éteri
2,0%
1,5%
Misztikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
18,4%
31,5%
Drámai
4,1%
13,1%
Belső elmélyülést sugárzó
10,2%
12,0%
Szellemi
12,2%
10,5%
Nyugodt
20,4%
8,8%
Nyugodt
6,1%
6,8%
Romantikus
12,2%
6,3%
Rejtélyes
8,2%
4,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
30,1%
Lágy árnyékok
40,0%
53,7%
Érezhető fényesség
10,0%
14,5%
Fényerék egyensúlya
0,0%
1,4%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
11,4%
Finom színtónusú
30,0%
46,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
31,5%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
10,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,8%
79,7%
Sötét tónusú
15,9%
14,3%
Semleges tónusok
2,3%
3,1%
Monokróm
0,0%
2,8%
Pasztell színek
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
28,2%
Egyensúlyos
48,0%
63,0%
Élénk
8,0%
8,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
9,1%
Lágy
24,0%
13,6%
Egyensúlyozott
12,0%
8,9%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
33,0%
Kijelentés
34,0%
35,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
9,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
31,5%
Erős színegyüntetés
42,0%
37,7%
Egységes színpaletta
8,0%
12,5%
Melyek Poussin Nicolas kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Sabine Nők Szegényítése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
200
400
Egy út Rómaiában
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
400
200
A Szőke Bölcsiség Nyújtatás…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
500
A zlató ökör imádása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Szent Cecilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Táj a Pólifémossal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
Et in Arcadia Ego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
1 800
900
Selene and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Széléné és Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
ECHO és Narcissus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 700
400
500
Milyen eszközökkel olvassák a Poussin Nicolas műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
132 900
73,4%
telefonok
42 500
23,5%
tabletek
5 700
3,1%
Milyen nyelven olvassák Poussin Nicolas műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 300
33,3%
Grúz
1 400
14,1%
Orosz
1 400
14,1%
Spanyol
700
7,1%
Koreai
600
6,1%
Német
500
5,1%
Olasz
400
4,0%
Portugál
400
4,0%
Lengyel
300
3,0%
Bolgár
200
2,0%
Naponta hány látogatása van Poussin Nicolas-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
1 400
pén 25 Sze
900
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
2 400
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
1 500
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
1 900
pén 2 Okt
900
szo 3 Okt
1 300
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
2 500
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 100
szo 10 Okt
1 600
vas 11 Okt
1 800
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 300
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 300
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 900
Amit a látogatók Poussin Nicolas kapcsán kérdeznek
Melyik Poussin Nicolas vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Et in Arcadia Ego (Poussin) első helyen: 25 400 megtekintés, ami a nézettségek 15%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Poussin Nicolas olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
181 100 látogatás tizenkét hónapban: 22 200 a művész oldalán, 158 900 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Poussin Nicolas olvasói?
számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 73%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Poussin Nicolas olvasói?
Angol (33%), Grúz (14%) és Orosz (14%); a(z) Angol nyelv 33%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Poussin Nicolas felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 30% részét öveklik, de a látogatások 46% százalékát teszik ki.