Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Otto Marseus Van Schrieck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Otto Marseus Van Schrieck számokban
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles az a vászon Otto Marseus Van Schrieck műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 25%-át teszi ki. Aztán Forest floor still life with butterflies and reptiles és A Forest Floor Still Life. Összesen 2 000 látogatás esetén: 1 500 a festő oldalán, 500 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 133% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 000 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Természetes tónusú (Hangulat) a katalógus 33% részének látogatásainak 67%-át teszi ki.
Otto Marseus Van Schrieck: a 7 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Otto Marseus Van Schrieck leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Otto Marseus Van Schrieck olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
100
Aug 2026
0
300
Sze 2026
600
100
Hogyan alakul Otto Marseus Van Schrieck vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Otto Marseus Van Schrieck vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Természetes tónusú
33,3%
66,7%
Dramatikus
33,3%
33,3%
Misztikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
86,0%
87,5%
Lágy árnyékok
10,0%
12,5%
Érezhető fényesség
2,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
82,0%
87,5%
Finom színtónusú
14,0%
12,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
4,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
93,1%
100,0%
Monokróm
3,5%
0,0%
Semleges tónusok
3,5%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
98,0%
100,0%
Egyensúlyos
2,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
25,0%
Lágy
32,0%
62,5%
Egyensúlyozott
14,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
2,0%
0,0%
Kijelentés
8,0%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
25,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
44,0%
37,5%
Egységes színpaletta
16,0%
12,5%
Hogyan alakulnak Otto Marseus Van Schrieck kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Still-Life with Poppy, Inse…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Serpents and Insects
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serpent and Butterflies in…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landschap with insects, cyc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Forest Floor with a Thist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Columbine surrounded by but…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Thistle and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Otto Marseus Van Schrieck olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
300
37,5%
Angol
200
25,0%
Dán
100
12,5%
Német
100
12,5%
Olasz
100
12,5%
Hogyan alakulnak Otto Marseus Van Schrieck napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Otto Marseus Van Schrieck: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Otto Marseus Van Schrieck műveiből?
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles: 200 látogatás, ami 25% a(z) Otto Marseus Van Schrieck megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Otto Marseus Van Schrieck?
2 000 tizenkét hónap alatt (1 500 a művész oldalán, 500 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Otto Marseus Van Schrieck egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Természetes tónusú (Hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 33% katalógusból.