Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Sandby oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Sandby: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Man standing in a landscape: 400 látogatás évente, ami 13% összes Paul Sandby kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi CowGirl in the Windsor Great Park és Sanby paul the spread eagle tavern millbank. A festő oldala: 1 200 megtekintés. Festmények: 2 500. Összesen: 3 700. A látogatószám növekszik: 600% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 600 látogatás. A látogatók számítógépek (78%), telefonok (16%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. Klasszikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 50%-át, a vásznalak 0%-ét.
A(z) Paul Sandby 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Paul Sandby vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Paul Sandby oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
800
1 800
Aug 2026
100
0
Sze 2026
300
400
Mikor nyitják meg a látogatók Paul Sandby vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Paul Sandby olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
66,7%
50,0%
Klasszikus
0,0%
50,0%
Nosztalgikus
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
33,3%
50,0%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
50,0%
Melankolikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
12,0%
10,0%
Érezhető fényesség
44,0%
23,3%
Fényerék egyensúlya
32,0%
60,0%
Fényes
12,0%
6,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
43,3%
Finom színtónusú
26,0%
40,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
64,6%
73,3%
Földszínek
22,9%
20,0%
Monokróm
10,4%
6,7%
Sötét tónusú
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
23,3%
Egyensúlyos
68,0%
73,3%
Élénk
6,0%
3,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
13,3%
Lágy
38,0%
36,7%
Egyensúlyozott
8,0%
13,3%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
10,0%
Kijelentés
12,0%
26,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
6,7%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
3,3%
Erős színegyüntetés
32,0%
33,3%
Egységes színpaletta
58,0%
56,7%
Melyek Paul Sandby kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Horse Fair on Bruntsfield L…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Laterna Magica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Windsor Castle: The Round T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Man and a Saddled Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
London Cries: A Man with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Meteor of August 18, 17…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
London Cries: A Muffin Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CowGirl in the Windsor Gre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Henry VIII Gateway, Windsor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Llangollen, Denbighshire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Paul Sandby műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
78,4%
telefonok
600
16,2%
tabletek
200
5,4%
Milyen nyelven olvassák Paul Sandby műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Koreai
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Paul Sandby-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Paul Sandby kapcsán kérdeznek
Melyik Paul Sandby vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Man standing in a landscape első helyen: 400 megtekintés, ami a nézettségek 13%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Paul Sandby olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
3 700 látogatás tizenkét hónapban: 1 200 a művész oldalán, 2 500 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Paul Sandby olvasói?
számítógépek (78%), telefonok (16%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 78%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Paul Sandby felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Klasszikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 50% százalékát teszik ki.