Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Paul Weber Népszerűség és látogatói statisztikák

      1823 – 1916

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Weber oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Paul Weber számokban

      Extensive Landscape with Valley and Mountains az a vászon Paul Weber műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 28%-át teszi ki. Aztán In the Catskills és Mountain Pools. Összesen 2 500 látogatás esetén: 900 a festő oldalán, 1 600 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 800% -el több látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 200 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 65% részének látogatásainak 83%-át teszi ki.

      Paul Weber: a 7 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Paul Weber leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Extensive Landscape with Valley and Mountains 1 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 500 látogatás · 27,8%
      2. In the Catskills 2 In the Catskills, 1859 300 látogatás · 16,7%
      3. Mountain Pools 3 Mountain Pools 300 látogatás · 16,7%
      4. View on the Hudson River Near Fishkill Creek 4 View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855 300 látogatás · 16,7%
      5. The Mountain Stream 5 The Mountain Stream, 1850 200 látogatás · 11,1%
      6. Titti, Lake Como, Italy 6 Titti, Lake Como, Italy 100 látogatás · 5,6%
      7. Forest Landscape 7 Forest Landscape 100 látogatás · 5,6%

      Hogyan változik Paul Weber olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026400800
      Aug 2026200100
      Sze 20260100
      Okt 2026300600

      Hogyan alakul Paul Weber vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Paul Weber kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      In the Catskills000000001001001000
      The Mountain Stream0000000010000100
      Scene in the Catskills000000000000
      View on the Hudson River Ne…00000000000200
      Mountain Landscape with Riv…000000000000
      Steep Coast (Mediterranean…000000000000
      Crater Lake in the Scottish…000000000000
      Pennsylvania Landscape000000000000
      Homeward Bound000000000000
      Extensive Landscape with Va…0000000020000300

      Mely nyelveket használják Paul Weber olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Mutasd a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol200100,0%

      Hogyan alakulnak Paul Weber napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt100
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt600
      kedd 27 Okt100
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0
      pén 27 Nov (előrejelzés)0

      Paul Weber: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Paul Weber műveiből?

      Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 látogatás, ami 28% a(z) Paul Weber megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Paul Weber?

      2 500 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalán, 1 600 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Paul Weber egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 83%-át teszi ki a 65% katalógusból.