Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Peder Balke oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Peder Balke és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Peder Balke legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Lighthouse on the Norwegian Coast volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 12%-ét teszi ki. Követik őket a North Cape és VUE DE PARADIS BAKKEN (LA COTE DU PARADIS) Peder Balke összesen 4 700 látogatást generált: 1 500 a művész oldalán és 3 200 az egyes vásznalakon. A figyelem 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 3 900 látogatással. A látogatók számítógépek (87%) és telefonok (13%) eszközökön böngésznek. A látogatók Dramatikus (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 53%-át, a művész katalógusának 19%-át teszi ki.
A(z) Peder Balke legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Peder Balke 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 200
2 700
Aug 2026
200
100
Sze 2026
0
200
Hány gyakran nyitják meg Peder Balke vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Peder Balke olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
71,4%
47,4%
Dramatikus
19,1%
52,6%
Nyugodt
9,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
71,4%
47,4%
Drámai
14,3%
42,1%
Nosztalgikus
4,8%
5,3%
Belső elmélyülést sugárzó
4,8%
0,0%
Romantikus
4,8%
0,0%
Nyugodt
0,0%
5,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
15,6%
Lágy árnyékok
22,0%
34,4%
Érezhető fényesség
24,0%
15,6%
Fényerék egyensúlya
26,0%
34,4%
Fényes
12,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
56,2%
Finom színtónusú
30,0%
40,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
3,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
66,7%
66,7%
Földszínek
24,2%
33,3%
Monokróm
6,1%
0,0%
Sötét tónusú
3,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
46,9%
Egyensúlyos
38,0%
50,0%
Élénk
6,0%
3,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
6,2%
Lágy
32,0%
25,0%
Egyensúlyozott
12,0%
18,8%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
37,5%
Kijelentés
22,0%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
6,2%
Lágyan kevert paletta
14,0%
18,8%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
3,1%
Erős színegyüntetés
28,0%
18,8%
Egységes színpaletta
34,0%
53,1%
Mely Peder Balke vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
VUE D'ALTONA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
VUE DE FREDRIKSHALD (AUJOUR…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lighthouse on the Norwegian…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
VUE DE STAPPENA DEPUIS FLAV…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The North Cape by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VUE DE FUGLO OE (AUJOURD'HU…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VUE DE MOSS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA CASCADE DE ALTEN TALVIG…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Landscape from Finnmark wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VUE DE PARADIS BAKKEN (LA C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Peder Balke követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 100
87,2%
telefonok
600
12,8%
Mely nyelveken olvassák Peder Balke műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Chinese
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Peder Balke-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Peder Balke kapcsán
Melyik Peder Balke vászon a legnépszerűbb?
Lighthouse on the Norwegian Coast az első helyen áll, 400 megtekintéssel (12% a(z) Peder Balke megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Peder Balke nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
4 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 500 a művész oldalán és 3 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Peder Balke alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (87%) és telefonok (13%) eszközökön követik Peder Balke-t; a számítógépek eszközök a látogatások 87%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Peder Balke esetében?
Dramatikus (Hangulat): a látogatások 53%-át, a katalógus 19%-ával szemben.