Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Penry Williams Az olvasók és a vászonok

      1798 – 1885

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Penry Williams oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Penry Williams: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Waterfall In The Neath Valley: 300 látogatás évente, ami 16% összes Penry Williams kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Pilgrims Reposing At A Cross és Spanish Lady. A festő oldala: 900 megtekintés. Festmények: 1 700. Összesen: 2 600. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 100 látogatás. Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 58%-át, a vásznalak 36%-ét.

      A(z) Penry Williams 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Penry Williams vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Waterfall In The Neath Valley 1 Waterfall In The Neath Valley 300 látogatás · 15,8%
      2. Pilgrims Reposing At A Cross 2 Pilgrims Reposing At A Cross 200 látogatás · 10,5%
      3. Spanish Lady 3 Spanish Lady 100 látogatás · 5,3%
      4. Mediterranean Bay Seen Through An Arch 4 Mediterranean Bay Seen Through An Arch 100 látogatás · 5,3%
      5. Upper Clyngwyn Fall Or Hendrebolon Fall, Neath Valley 5 Upper Clyngwyn Fall Or Hendrebolon Fall, Neath Valley 100 látogatás · 5,3%
      6. Procession To The Christening Near Araccia 6 Procession To The Christening Near Araccia 100 látogatás · 5,3%
      7. Peasant Girls – Sorrento 7 Peasant Girls – Sorrento 100 látogatás · 5,3%
      8. Two Roman ladies and their children 8 Two Roman ladies and their children 100 látogatás · 5,3%
      9. An Italian Girl With A Tambourain On A Terrace 9 An Italian Girl With A Tambourain On A Terrace 100 látogatás · 5,3%
      10. Cyfarthfa Castle 10 Cyfarthfa Castle 100 látogatás · 5,3%

      Mikor látogatják el az olvasók a Penry Williams oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 20267001 400
      Aug 2026100100
      Sze 20260200

      Mikor nyitják meg a látogatók Penry Williams vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Penry Williams kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Sgwd Gwladys, Vale of Neath000000000000
      Sgwd yr Henryd, Vale of Nea…000000000000
      Italian Girl With Tambourine000000000000
      Ysgwd or Scwd Fall, Neath V…000000000000
      Spanish Lady00000000010000
      Italian Peasants000000000000
      Eionon Garn On The Perddyn…000000000000
      Upper Clyngwyn Fall Or Hend…00000000010000
      Waterfall In The Neath Vall…0000000001000100
      The Assumption Of The Virgin000000000000

      Milyen nyelven olvassák Penry Williams műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Penry Williams-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze100
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Penry Williams kapcsán kérdeznek

      Melyik Penry Williams vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Waterfall In The Neath Valley első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 16%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Penry Williams olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 600 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 1 700 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Penry Williams felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 36% részét öveklik, de a látogatások 58% százalékát teszik ki.