Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Pérez Celis Az olvasók és a vászonok

      1939 – 2008

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pérez Celis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Pérez Celis: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Abriendo caminos: 600 látogatás évente, ami 25% összes Pérez Celis kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Resurección és Misión propria Contruccion -Transformación. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 1 800. Összesen: 2 300. A látogatószám csökken: 100%-cal kevesebb látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 800 látogatás. Energikus (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 50%-ét.

      A(z) Pérez Celis 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Pérez Celis vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Abriendo caminos 1 Abriendo caminos, 1981 600 látogatás · 25,0%
      2. Resurección 2 Resurección, 1979 300 látogatás · 12,5%
      3. Misión propria Contruccion -Transformación 3 Misión propria Contruccion -Transformación, 1970 300 látogatás · 12,5%
      4. El pez mágico 4 El pez mágico, 1960 100 látogatás · 4,2%
      5. Todo es posible, todo existe 5 Todo es posible, todo existe, 1973 100 látogatás · 4,2%
      6. Espacio roto 6 Espacio roto, 1981 100 látogatás · 4,2%
      7. Bird in the space Gold 7 Bird in the space Gold, 2006 100 látogatás · 4,2%
      8. La presencia 8 La presencia, 1985 100 látogatás · 4,2%
      9. The endless column 9 The endless column, 2006 100 látogatás · 4,2%
      10. Movimiento percutor 10 Movimiento percutor, 1993 100 látogatás · 4,2%

      Mikor látogatják el az olvasók a Pérez Celis oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260300
      Júl 20265001 300
      Aug 202600
      Sze 20260200
      Okt 202600

      Mikor nyitják meg a látogatók Pérez Celis vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Pérez Celis kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Todo es posible, todo existe00000000001000
      Montevideo000000000000
      De Natura Rerum000000000000
      Self portrait to observe th…000000000000
      El pez mágico000000000000
      The head First step000000000000
      Endless00000001000000
      Paisaje Ideal000000000000
      Místico000000000000
      Músico000000000000

      Milyen nyelven olvassák Pérez Celis műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Pérez Celis-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt100
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Pérez Celis kapcsán kérdeznek

      Melyik Pérez Celis vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Abriendo caminos első helyen: 600 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Pérez Celis olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 300 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 1 800 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Pérez Celis felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Energikus (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 50% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.