Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Pérez Celis Az olvasók és a vászonok

      1939 – 2008

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pérez Celis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Pérez Celis: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Abriendo caminos: 600 látogatás évente, ami 27% összes Pérez Celis kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Resurección és Misión propria Contruccion -Transformación. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 1 800. Összesen: 2 300. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 800 látogatás. Fényerék egyensúlya (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 36%-át, a vásznalak 4%-ét.

      A(z) Pérez Celis 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Pérez Celis vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Abriendo caminos 1 Abriendo caminos, 1981 600 látogatás · 27,3%
      2. Resurección 2 Resurección, 1979 300 látogatás · 13,6%
      3. Misión propria Contruccion -Transformación 3 Misión propria Contruccion -Transformación, 1970 300 látogatás · 13,6%
      4. Todo es posible, todo existe 4 Todo es posible, todo existe, 1973 100 látogatás · 4,5%
      5. Espacio roto 5 Espacio roto, 1981 100 látogatás · 4,5%
      6. Bird in the space Gold 6 Bird in the space Gold, 2006 100 látogatás · 4,5%
      7. The endless column 7 The endless column, 2006 100 látogatás · 4,5%
      8. Movimiento percutor 8 Movimiento percutor, 1993 100 látogatás · 4,5%
      9. Endless 9 Endless, 2006 100 látogatás · 4,5%
      10. Horadar Las Fuerzas 10 Horadar Las Fuerzas, 1981 100 látogatás · 4,5%

      Mikor látogatják el az olvasók a Pérez Celis oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260300
      Júl 20265001 300
      Aug 202600
      Sze 20260200

      Mikor nyitják meg a látogatók Pérez Celis vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Pérez Celis kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Paisaje Ideal000000000000
      Paisaje extemporal000000000000
      Místico000000000000
      Pampa Roja000000000000
      De Natura Rerum000000000000
      El pez mágico000000000000
      Montevideo000000000000
      Músico000000000000
      Libro testigo000000000000
      Viaje al Sur000000000000

      Milyen nyelven olvassák Pérez Celis műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Pérez Celis-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze200
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt100
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)100
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)100
      sze 21 Okt (előrejelzés)100
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)100
      sze 28 Okt (előrejelzés)100
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Pérez Celis kapcsán kérdeznek

      Melyik Pérez Celis vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Abriendo caminos első helyen: 600 megtekintés, ami a nézettségek 27%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Pérez Celis olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 300 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 1 800 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Pérez Celis felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Fényerék egyensúlya (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 4% részét öveklik, de a látogatások 36% százalékát teszik ki.