Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rubens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Rubens számokban
A Fiavakodó Szent Innocensök az a vászon Rubens műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 5 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 2%-át teszi ki. Aztán Keresztlevétel a keresztről és Az Utolsó Bíróság. Összesen 249 100 látogatás esetén: 11 000 a festő oldalán, 238 100 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 81% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 182 600 látogatás. Az olvasók nyelvei: Spanyol (22%), Orosz (15%) és Angol (11%). Az olvasók országai: Mexikó (18%), Franciaország (12%) és Brazília (8%). Az olvasók eszközei: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%). Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 67% részének látogatásainak 83%-át teszi ki.
Rubens: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Rubens leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Rubens olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
10 500
Júl 2026
3 000
179 600
Aug 2026
900
19 000
Sze 2026
7 000
29 000
Hogyan alakul Rubens vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Rubens vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
79,5%
74,8%
Elegáns
5,1%
10,9%
Romantikus
2,6%
8,1%
Békés, nyugodt
10,3%
1,7%
Luksusú
0,0%
1,7%
Éteri
0,0%
0,7%
Nyugodt
0,0%
0,5%
Nosztalgikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
30,8%
38,5%
Erőteljes presence
28,2%
10,7%
Melankolikus
15,4%
10,0%
Szellemi
5,1%
8,9%
Romantikus
5,1%
8,2%
Rejtélyes
0,0%
6,4%
Belső elmélyülést sugárzó
5,1%
6,2%
Sötét és komoly
2,6%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
30,3%
Lágy árnyékok
36,0%
50,2%
Érezhető fényesség
20,0%
15,7%
Fényerék egyensúlya
10,0%
2,3%
Fényes
8,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
19,4%
Finom színtónusú
26,0%
40,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
29,9%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
10,0%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,4%
83,5%
Sötét tónusú
11,6%
12,1%
Semleges tónusok
9,3%
3,7%
Monokróm
7,0%
0,3%
Pasztell színek
2,3%
0,4%
Természet
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
29,0%
Egyensúlyos
56,0%
61,5%
Élénk
12,0%
9,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
4,9%
Lágy
18,0%
10,4%
Egyensúlyozott
4,0%
8,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
26,8%
Kijelentés
44,0%
49,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
5,3%
Lágyan kevert paletta
12,0%
8,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
18,3%
Erős színegyüntetés
44,0%
59,1%
Egységes színpaletta
28,0%
8,9%
Hogyan alakulnak Rubens kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Fiavakodó Szent Innocensök
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
A vadászkutató
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
A Borzalagú Hércules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
Szent Augustinus
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
A Vénusz Ünnepének részlete
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Szent Ignác Mirálya
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
Marie udvaroncája Marseille…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
Merkur és Argusz
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Szászatyor
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Az Utolsó Bíróság
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Rubens?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
217 000
87,1%
telefonok
29 200
11,7%
tabletek
2 900
1,2%
Mely nyelveket használják Rubens olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
2 500
21,9%
Orosz
1 700
14,9%
Angol
1 200
10,5%
Francia
1 200
10,5%
Olasz
700
6,1%
Portugál
700
6,1%
Német
600
5,3%
Észt
400
3,5%
Chinese
300
2,6%
Arab
200
1,8%
Hogyan alakulnak Rubens napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 800
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
2 100
szo 26 Sze
3 200
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
3 800
kedd 29 Sze
3 000
sze 30 Sze
1 500
csüt 1 Okt
1 300
pén 2 Okt
3 600
szo 3 Okt
2 600
vas 4 Okt
2 700
hét 5 Okt
2 600
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
2 900
csüt 8 Okt
3 100
pén 9 Okt
2 300
szo 10 Okt
2 500
vas 11 Okt
2 100
hét 12 Okt
3 400
kedd 13 Okt
8 800
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
3 300
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 600
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 700
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
4 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
3 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 24 Okt (előrejelzés)
4 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
4 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
8 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
3 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
4 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
8 500
Rubens: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Rubens műveiből?
A Fiavakodó Szent Innocensök: 5 400 látogatás, ami 2% a(z) Rubens megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Rubens?
249 100 tizenkét hónap alatt (11 000 a művész oldalán, 238 100 a vásznalaknál).
A látogatók Rubens oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 87% arányal.
Rubens több nyelven olvasható?
Igen: Spanyol (22%), Orosz (15%) és Angol (11%). A népszerűst leg Spanyol 22% share-val.
A látogatók kedvelik-e Rubens egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 83%-át teszi ki a 67% katalógusból.