Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tillemans Péter oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Tillemans Péter és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Tillemans Péter legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Chester and the Roodee volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 18%-ét teszi ki. Követik őket a Little haugh hall, suffolk és The House of Commons in Session Tillemans Péter összesen 1 600 látogatást generált: 400 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 400 látogatással. A látogatók Nyugodt (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 100%-át, a művész katalógusának 11%-át teszi ki.
A(z) Tillemans Péter legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Tillemans Péter 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Tillemans Péter oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
400
1 000
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Hány gyakran nyitják meg Tillemans Péter vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Tillemans Péter olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
22,2%
100,0%
Klasszikus
22,2%
0,0%
Dramatikus
22,2%
0,0%
Luksusú
22,2%
0,0%
Nosztalgikus
11,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
11,1%
100,0%
Energikus
22,2%
0,0%
Erőteljes presence
22,2%
0,0%
Drámai
11,1%
0,0%
Rejtélyes
11,1%
0,0%
Nosztalgikus
11,1%
0,0%
Nyugodt
11,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,3%
11,8%
Lágy árnyékok
31,6%
23,5%
Érezhető fényesség
26,3%
52,9%
Fényerék egyensúlya
15,8%
11,8%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,7%
52,9%
Finom színtónusú
34,2%
29,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
15,8%
11,8%
Egyértelmű színprészenység
5,3%
5,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
63,3%
50,0%
Semleges tónusok
30,0%
40,0%
Sötét tónusú
6,7%
10,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
47,4%
64,7%
Egyensúlyos
50,0%
35,3%
Élénk
2,6%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,6%
0,0%
Lágy
18,4%
5,9%
Egyensúlyozott
10,5%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
26,3%
35,3%
Kijelentés
42,1%
58,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,4%
23,5%
Lágyan kevert paletta
10,5%
5,9%
Egyensúlyozott harmónia
15,8%
29,4%
Erős színegyüntetés
42,1%
23,5%
Egységes színpaletta
13,2%
17,6%
Mely Tillemans Péter vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Queen Anne (1665-1714) in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary Liddell, Mrs John Mydd…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Reverend Jemmet Browne…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chester and the Roodee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Glenshiel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of a town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chirk Castle from the North
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Belgrade, 16…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Round Course at Newmark…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Little haugh hall, suffolk
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Tillemans Péter műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Tillemans Péter-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Tillemans Péter kapcsán
Melyik Tillemans Péter vászon a legnépszerűbb?
Chester and the Roodee az első helyen áll, 300 megtekintéssel (18% a(z) Tillemans Péter megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Tillemans Péter nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 600 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 400 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Tillemans Péter esetében?
Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át, a katalógus 11%-ával szemben.