Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Peter van Boucle Az olvasók és a vászonok

      1610 – 1673

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Peter van Boucle oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Peter van Boucle: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Still life with fruit and game: 300 látogatás évente, ami 43% összes Peter van Boucle kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Still-Life és Meat from the Butcher with Dog and Cat. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 700. Összesen: 1 200. A látogatószám növekszik: 400% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Okt 2026, 500 látogatás. Finom színtónusú (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 71%-át, a vásznalak 43%-ét.

      A(z) Peter van Boucle 4 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Peter van Boucle vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Still life with fruit and game 1 Still life with fruit and game 300 látogatás · 42,9%
      2. Still-Life 2 Still-Life 200 látogatás · 28,6%
      3. Meat from the Butcher with Dog and Cat 3 Meat from the Butcher with Dog and Cat, 1651 100 látogatás · 14,3%
      4. A still life with a dead hare, a duck, a pheasant and poultry on a table draped with a white cloth, together with a basket with fruit 4 A still life with a dead hare, a duck, a pheasant and poultry on a table draped with a white cloth, together with a basket with fruit 100 látogatás · 14,3%

      Mikor látogatják el az olvasók a Peter van Boucle oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026300100
      Aug 2026100100
      Sze 20260100
      Okt 2026100400

      Mikor nyitják meg a látogatók Peter van Boucle vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Peter van Boucle kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Fruits and vegetables000000000000
      Hunter's trophies with deer…000000000000
      Basket of Fruit000000000000
      Still Life with Carp and Pi…000000000000
      Meat from the Butcher with…00000000100000
      Still life loaf of bread000000000000
      The Fruit Seller000000000000
      Pieter van Boucle Two Hound…000000000000
      Kitchen Still Life000000000000
      Fish Still Life with Cat000000000000

      Milyen nyelven olvassák Peter van Boucle műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol100100,0%

      Naponta hány látogatása van Peter van Boucle-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt400
      csüt 22 Okt100
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Peter van Boucle kapcsán kérdeznek

      Melyik Peter van Boucle vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Still life with fruit and game első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 43%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Peter van Boucle olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      1 200 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 700 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Peter van Boucle felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 43% részét öveklik, de a látogatások 71% százalékát teszik ki.