Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pierre-Paul Prud'hon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Pierre-Paul Prud'hon: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The soul breaking the bonds that attach to the land: 500 látogatás évente, ami 7% összes Pierre-Paul Prud'hon kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Psyche transported to Heaven és Justice and Divine Vengeance Pursuing Crime. A festő oldala: 900 megtekintés. Festmények: 6 100. Összesen: 7 000. A látogatószám csökken: 27%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 5 100 látogatás. A látogatók számítógépek (69%), telefonok (30%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Drámai (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 25%-át, a vásznalak 0%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Pierre-Paul Prud'hon vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Pierre-Paul Prud'hon oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
4 700
Aug 2026
300
800
Sze 2026
200
600
Mikor nyitják meg a látogatók Pierre-Paul Prud'hon vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Pierre-Paul Prud'hon olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
80,0%
75,0%
Dramatikus
0,0%
12,5%
Klasszikus
0,0%
6,2%
Éteri
0,0%
6,2%
Békés, nyugodt
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
40,0%
25,0%
Drámai
0,0%
25,0%
Melankolikus
40,0%
12,5%
Sötét és komoly
0,0%
18,8%
Nyugodt
0,0%
6,2%
Éteri
0,0%
6,2%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
6,2%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
38,9%
Lágy árnyékok
26,0%
36,1%
Érezhető fényesség
38,0%
13,9%
Fényerék egyensúlya
14,0%
9,7%
Fényes
0,0%
1,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
64,0%
63,9%
Finom színtónusú
18,0%
13,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
18,1%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
4,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
61,1%
71,2%
Semleges tónusok
30,6%
17,3%
Sötét tónusú
8,3%
9,6%
Pasztell színek
0,0%
1,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,0%
68,1%
Egyensúlyos
30,0%
29,2%
Élénk
6,0%
2,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
6,9%
Lágy
12,0%
16,7%
Egyensúlyozott
24,0%
16,7%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
27,8%
Kijelentés
32,0%
31,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
31,9%
Lágyan kevert paletta
8,0%
11,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
13,9%
Erős színegyüntetés
28,0%
23,6%
Egységes színpaletta
32,0%
19,4%
Melyek Pierre-Paul Prud'hon kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Venus Bathing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Justice and Divine Vengeanc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
Szívószál és ömlő tűz próba…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rutger Jan Schimmelpenninck…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jószófína királyné portréta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of the King of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Innocence Preferring Love t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Untitled (D2X835)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Louis Antoine de Saint Just
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Pierre-Paul Prud'hon műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 800
68,6%
telefonok
2 100
30,0%
tabletek
100
1,4%
Milyen nyelven olvassák Pierre-Paul Prud'hon műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Pierre-Paul Prud'hon-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Pierre-Paul Prud'hon kapcsán kérdeznek
Melyik Pierre-Paul Prud'hon vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The soul breaking the bonds that attach to the land első helyen: 500 megtekintés, ami a nézettségek 7%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Pierre-Paul Prud'hon olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
7 000 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 6 100 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Pierre-Paul Prud'hon olvasói?
számítógépek (69%), telefonok (30%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 69%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Pierre-Paul Prud'hon felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Drámai (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 25% százalékát teszik ki.