Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Prudence Heward oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Prudence Heward számokban
Still Life az a vászon Prudence Heward műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 25%-át teszi ki. Aztán Portrait of a Young Boy és Still Life. Összesen 300 látogatás esetén: 100 a festő oldalán, 200 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 200 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 29% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
Prudence Heward: a 4 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Prudence Heward leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Prudence Heward olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
200
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Hogyan alakul Prudence Heward vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Prudence Heward vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
36,4%
25,0%
Nosztalgikus
27,3%
0,0%
Természetes tónusú
9,1%
25,0%
Természetközeli
9,1%
25,0%
Békés, nyugodt
9,1%
25,0%
Luksusú
9,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
27,3%
75,0%
Belső elmélyülést sugárzó
18,2%
25,0%
Nosztalgikus
18,2%
0,0%
Sötét és komoly
18,2%
0,0%
Drámai
9,1%
0,0%
Szellemi
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
50,0%
Lágy árnyékok
13,3%
50,0%
Érezhető fényesség
30,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
20,0%
0,0%
Fényes
26,7%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
73,3%
0,0%
Finom színtónusú
10,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,3%
75,0%
Egyértelmű színprészenység
3,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
28,6%
100,0%
Semleges tónusok
39,3%
0,0%
Monokróm
14,3%
0,0%
Pasztell színek
14,3%
0,0%
Sötét tónusú
3,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
76,7%
25,0%
Egyensúlyos
20,0%
75,0%
Élénk
3,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
23,3%
0,0%
Lágy
10,0%
25,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
3,3%
0,0%
Kijelentés
63,3%
75,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
50,0%
Lágyan kevert paletta
3,3%
25,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
25,0%
Erős színegyüntetés
26,7%
0,0%
Egységes színpaletta
40,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Prudence Heward kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Girl Under a Tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farmhouse and Car
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knowlton, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rollande
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Back Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ann
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Miss Anne Grafftey
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Anna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl on a Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Prudence Heward olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Prudence Heward napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Prudence Heward: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Prudence Heward műveiből?
Still Life: 100 látogatás, ami 25% a(z) Prudence Heward megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Prudence Heward?
300 tizenkét hónap alatt (100 a művész oldalán, 200 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Prudence Heward egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 100%-át teszi ki a 29% katalógusból.