Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Konchalovsky Pjotr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Konchalovsky Pjotr: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Still Life. Lilacs.: 700 látogatás évente, ami 2% összes Konchalovsky Pjotr kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Matador Manuel Gartha és City. A festő oldala: 2 500 megtekintés. Festmények: 28 700. Összesen: 31 200. A látogatószám csökken: 39%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 26 600 látogatás. A látogatók számítógépek (94%), telefonok (4%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Nyugodt (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 45%-át, a vásznalak 0%-ét.
A(z) Konchalovsky Pjotr 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Konchalovsky Pjotr vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Konchalovsky Pjotr oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
900
Júl 2026
1 400
25 200
Aug 2026
600
1 700
Sze 2026
500
900
Mikor nyitják meg a látogatók Konchalovsky Pjotr vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Konchalovsky Pjotr olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
45,5%
Klasszikus
0,0%
18,2%
Nosztalgikus
0,0%
18,2%
Karakteres
0,0%
9,1%
Dramatikus
50,0%
3,0%
Természetközeli
0,0%
6,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
45,5%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
21,2%
Melankolikus
50,0%
12,1%
Nyugodt
50,0%
6,1%
Energikus
0,0%
6,1%
Megnyugtató, melengető
0,0%
3,0%
Örömteli
0,0%
3,0%
Nosztalgikus
0,0%
3,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
11,2%
Lágy árnyékok
22,0%
34,0%
Érezhető fényesség
42,0%
41,0%
Fényerék egyensúlya
22,0%
11,2%
Fényes
6,0%
2,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
18,3%
Finom színtónusú
46,0%
43,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
33,0%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
5,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
36,1%
50,8%
Semleges tónusok
55,6%
35,5%
Sötét tónusú
8,3%
12,7%
Monokróm
0,0%
0,5%
Természet
0,0%
0,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
18,9%
Egyensúlyos
68,0%
71,8%
Élénk
6,0%
9,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
3,5%
Lágy
20,0%
24,7%
Egyensúlyozott
8,0%
17,9%
Erőteljes kontrasztú
36,0%
30,4%
Kijelentés
34,0%
23,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
40,0%
43,6%
Lágyan kevert paletta
18,0%
18,6%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,2%
Erős színegyüntetés
20,0%
20,5%
Egységes színpaletta
12,0%
5,1%
Melyek Konchalovsky Pjotr kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Abramtsevi Híd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Lilac
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life. Peaches.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of daughter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still Life with a Coffeepot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Bread on the green
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still Life. Peaches.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Peonies in…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Golden Age
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Konchalovsky Pjotr műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
29 400
94,2%
telefonok
1 300
4,2%
tabletek
500
1,6%
Milyen nyelven olvassák Konchalovsky Pjotr műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Bolgár
300
42,9%
Olasz
200
28,6%
Spanyol
100
14,3%
Lengyel
100
14,3%
Naponta hány látogatása van Konchalovsky Pjotr-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
500
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
Amit a látogatók Konchalovsky Pjotr kapcsán kérdeznek
Melyik Konchalovsky Pjotr vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Still Life. Lilacs. első helyen: 700 megtekintés, ami a nézettségek 2%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Konchalovsky Pjotr olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
31 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 28 700 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Konchalovsky Pjotr olvasói?
számítógépek (94%), telefonok (4%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Konchalovsky Pjotr felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 45% százalékát teszik ki.